banner851

banner614

KESKİN, BAKAN SOYLU'YLA GÖRÜŞTÜ

banner619

Ankara'ya giden AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’yla görüştü. Yakın tarihte iki ilçesini selin vurduğu Düzce'nin ihtiyaçları masaya yatırıldı.

banner846
Gündem 23.08.2019, 12:59 23.08.2019, 14:46
1397
banner844

AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, bir dizi ziyaret ve temaslar için Ankara'ya gitti. Başkentte bakanlıkların kapısını çalan İl Başkanı Keskin, Düzce'nin ihtiyaç ve taleplerini ileterek destek istedi.

17-18 Temmuz tarihlerinde yaşanan sel ve heyelan afetinde Akçakoca ve Cumayeri ilçeleri büyük hasara uğrayan Düzce'nin beklentilerini bu kez Ankara'da aktaran Keskin, yoğun programı kapsamında İçişleri Bakanı Sayın Süleyman Soylu’yu da ziyaret etti.

Sel afetinin ardından Düzce'ye gelerek, tahribatı yerinde gören ve "Devlet tüm imkanlarıyla halkımızın yanında" diyerek gereken desteğin verileceğini söyleyen Bakan Soylu, yine İl Başkanı Keskin'in ziyaretinde de isteklerin değerlendirmeye alınacağını vurguladı.

Ziyarete ilişkin açıklamada bulunan AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin, "İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu ile Düzce’miz hakkında genel istişarelerde bulunduk, Sayın Bakanımız tüm Düzce’mize selamlarını iletti." dedi.

HABER: C.ÜSTÜNER 

Yorumlar (6)
Serdar 2 yıl önce
Sen bence nikini değiştir tarikatçı koy yada gebeş koy bakanada laf soyletip ortalığı pisletme
Serdar gürlere gelsin 2 yıl önce
Soyadına ek harf koyarak kim olduğunu gizleyen zaat sen kimsin ki devletin şerefli bir bakanına laf edersin senin soyun ne ki başka birinin soyuna sopuna laf ediyosun yetkilileri göreve davet ediyorum bu densize hatti bildirilsin öncü medya yayınla
En soylu bakan 2 yıl önce
Devleti en soylu baksnına inşAllah belediye işçilerinin maasları ve hak ettikleri mesai ikramiye gibi alacakarınıda alamadıkları döyleme cesaretini gösterirsiniz sayın ol başkanım
baba 2 yıl önce
BÜYÜK ADAMSIN SOYLU VESSELAM ŞU KADIN CİNAYETLERİ İÇİNDE BİŞEY YAP YAPSAN YAPSAN SEN YAPARSIN
Serdar gürler 2 yıl önce
Aslında bazı şeyler tam tersini ifade eder sözde soylu diye söylenir ama soysuzluk kadar değeri yoktur bunlarda olduğu gibi söylemlerle gerçekler aynı değildir hain olmak gibi birşey.
adamın teki 2 yıl önce
Pkkya, fetöye bindikçe binen, bunları ezdikçe ezen Soylu seni niye rahatsız ediyor Serdar efendi? Kim soylu, kim soysuz yazılanlardan meydanda.
20°
kapalı