banner851

banner614

KESKİN YENİ BAŞKANLA İNCELEMEDE

banner619

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, Düzce Belediyesi’nin projelerini Düzce Belediye Başkanlığı koltuğuna geçtiğimiz hafta oturan Dursun Ay ile birlikte yakından takip ediyor. Keskin’in belediye çalışmalarını alanda takip ederek Ay ile istişareler içinde bulunması dikkatlerden kaçmadı.

banner846
Gündem 10.10.2017, 16:15 10.10.2017, 18:10
5779
banner844

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin Düzce Belediyesi’nin projelerini yakından takip ediyor. Keskin ve Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, yapımı devam eden projeleri alanda birlikte inceledi.  

Keskin Düzce’nin merakla beklenen tramvay yolu projesi için Belediye Başkanı Dursun Ay ile birlikte istişareler içinde bulunması dikkatlerden kaçmadı. İki başkana Keskin’in il yönetim kurulu üyeleri ve AK Partili İl Genel Meclis Üyesi Cahit Aydın da eşlik etti. Keskin ile Projeler hakkında görüş alışverişinde bulunan Ay nostaljik tramvay yolu ile ilgili de yeni bir düzenleme yapılması için talimatlar verdi.

Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, daha önce tepki toplayan Belediye Başkanlığı önündeki cam duvar ve güvenlik kapısını kaldırmıştı.


Haber; Y. SEVER 

Yorumlar (72)
fahri temiz 4 yıl önce
bir de anliyorlarmiş gibi gidip inceleme yapiyorlar. nerde bu isin planlayicisi, muhendisi,projecisi??? YOK. bizim başganlar herşeyden anlarlar.
HAŞİM 4 yıl önce
İL BAŞKANI BAŞKAN DURSUN AY'I HAZIR OLA ÇEKMİŞ DİKKAT SELAM DUR !!!!!
keskin 4 yıl önce
dursun bey siz neden keskinin önunde düğme ilikliyosunuz.Keskin gidiyor..Keskin sirke küpüne zarar.Ve o tren yolunu kaldırın.Kervan köprüsünde neden otobüs durağı yok pazaryeri başında.
FOTOĞRAF 4 yıl önce
Fotoğraf anlatıyor her şeyi,belediye başkanı bir tarafa el uzatmış anlatıyor.İl başkanı başka tarafa bakıp ilgileniyor samimiyet gerçek başkan kım bellliii.
Adil 4 yıl önce
Yollar çok genişmiş sankide yay sistemi yapılıyor once yolları halletseler zaten otobüz güzergahgınla dü cenin icine ettiler
Ahmet 4 yıl önce
Baskanin solundaki beyefend. Belediyeden maas aldi. İse hic gitmedi. Simdi 1' dereceden sinsvsiz liyakatsiz OSB muduru oldu. Orayada gitmiyor. Simdi o helalinden yiyor. O duruma goz yumanlarda suç islemiyor mu
Yavuz 4 yıl önce
O kadar çok sorun var ki..Bence bu başkan bunları ortadan kaldıracak kabiliyette değil.Halkın seçimiyle gelmediği içinde boynu bükük kalacak gibi ...Yine milletin malı başkasına peşkeş çekilecek .İnanmıyoruz artık bunlara.Düzce halkı gözünü
Musa 4 yıl önce
Cahit Aydın'a dikkat, pusmuş bekliyor, milletin malını ondan kurtarın
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın