banner851

banner955

Kılınç “Cuma Günü Gidiyorum”

Vali Bülent Kılınç basın mensuplarıyla bir araya geldi ve görev sürem içinde birlikte çalıştık. Sizlerin çalışmalarından son derece memnunum. Artık gitme vakti geldi hepinize teşekkür ediyorum dedi.

Gündem 02.06.2010, 13:35
216
Kılınç “Cuma Günü Gidiyorum”

Düzce Valisi Bülent Kılınç basın toplantısı düzenledi ve basın mensuplarına veda etti. Valilik makamında gerçekleşen toplantıda, “görev sürem Cuma günü sona eriyor. Bu nedenle sizlerle son kez bir araya gelmek istedim” diyen Kılınç, görev yaptığım süre içinde sizleri hep yanımda gördüm. Kar, kış, yağmur, çamur demeden hep birlikte çalıştık ve halkımızın taleplerini bizlere bizim yaptıklarımızı da halkımıza ilettiniz. Sizlere çok teşekkür ediyorum dedi. Son olarak yapımını çok istediği Düzce TEM otoyol bağlantısının 2011 yılında sağlanacağını ve Gümüşpınar’a yapımı planlanan motor sporları pistinin belli bir aşamaya geldiğini ve yapılması gerektiğini belirten Vali Bülent Kılınç, Akçoka’da yapay resim projesininde önemli bir proje olduğunu ve hayata geçmesi gerektiğini ayrıca Ulaşılabilir Yaşam Derneği çalışmaları ve engellilerle ilgili projenin başladığını belirterek inşaatı süren projenin kısa zaman içinde bitirileceğini ve engelli vatandaşlarımıza çok önemli hizmetler vereceğini belirtti. Kılınç, 29 Ekim tarihinde Başbakan’ın açılışını yapacağı duble yol çalışmalarının hızla sürdüğünü ve Düzce-Aydınpınar yolunun bu yıl asfaltlanacağını ve Gölyaka girişindeki köprünün de proje çalışmalarının sürdürğünü söyledi. Yedigöller Düzce’nindir diyen Vali Kılınç, Ulaşımda yaşanan sorunun da Orman Genel Müdürü ile yaptığı görüşmede, yapılacağının sözünü aldığını ve gidemediğin yer senin değildir deyerek Düzcelileri Yedigöller’e gitmeye ve sahip çıkmaya davet etti.
Konuşmanın ardından Valilik Basın Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından hazırlanan Kılınç’ın fotoğraflarının yer aldığı hediye kendisine takdim edildi. Vali, Düzce Gazeteciler Cemiyeti’ne asılmak üzere Cemiyet Başkan Vekili Hasan Kaya’ya özel dokuma Türk Bayrağı hediye etti. Diğer yandan ben Beşiktaşlıyım diyen Kılınç, bu nedenle forma Fenerbahçeli bir arkadaşımıza daha çok yakışır diyerek kendisine hediye edilen ve kendi ismini taşıyan Fenerbahçeli futbolcuların imzaladığı Fenerbahçe formasını kura çekimi sonunda Cihan Haber Ajansı muhabiri Ercan Yıldız’a verdi. Hediye takdimi sonrasında fotoğraf tutkunu Vali Kılınç kendi arşivinde yer alan fotoğraflardan oluşan bazı örnekleri bansı mensuplarıyla paylaştı.

Haber; H. KAYA

banner844
Yorumlar (0)
Yeni Sayımız