banner614

KIZILAY PERSONELİ HAYATINI KAYBETTİ…

banner619

Koronavirüs salgını nedeniyle, Düzce’de ilk vefat yaşandı. Kronik rahatsızlığı bulunan 46 yaşındaki Kabil Başer, 4 gündür yoğun bakımda sürdürdüğü yaşam savaşını bu sabaha karşı kaybetti. Başer’in yakınları karantina altına alındı.

banner846
Gündem 04.04.2020, 11:33 04.04.2020, 12:30
25707
KIZILAY PERSONELİ HAYATINI KAYBETTİ…
banner844

Tüm dünyada küresel bir kriz haline gelen Yeni Tip (Covid -19) salgınına bağlı olarak Düzce’de ilk ölüm gerçekleşti. Kızılay Batı Karadeniz Afet Yönetim Merkezi personeli olan 46 yaşındaki Kabil Başer, hayatını kaybetti.Hafta başında rahatsızlanarak Düzce Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi’ne başvuran ve korona testi pozitif çıkan Başer’in birkaç gün normal serviste gözlem altında tutulduğu öğrenildi.

Servisteki ilk günlerinde genel durumu iyi olan Başer, durumu ağırlaşınca hemen yoğun bakıma alındı. 4 gündür yoğun bakım ünitesinde tedavi altında olan kronik tansiyon hastası Başer, bu sabaha karşı yaşam savaşını kaybetti. Başer’in ailesi ve yakın temaslı olduğu kişilerin karantinaya alındığı öğrenildi.

Öte yandan vefat haberi Düzce’de derin üzüntüye neden olan Başer’in Çankırı Ortaca nüfusuna kayıtlı olduğu ve cenazesinin memleketine gönderileceği öğrenildi.

Yorumlar (17)
Yalan haber 1 yıl önce
TANSİYON HASTASI DEĞİLDİ YALAN HABER YAPMAYIN
EPİLEPSİSİ VARDI..
Komşu 1 yıl önce
Allah rahmet eylesin mekanını cennet eylesin Ailesine Allahdan sabır diliyorum sessiz zararsiz iyi bir aile Allah yardimcilari olsun ve korusun
Sezer 1 yıl önce
Allah rahmet eylesin
Bende kronik tansiyon hastasıyım
Taziye 1 yıl önce
Allah rahmet eylesin. Rabbim hepimizi esirgesin. İnşAllah kısa sürede tedavisi bulunur. Lütfen mecbur kalmadıkça çıkmayalım. Hala inatla birşey yokmuş gibi davrananlar var. Maske eldiven sosyal mesafe bunlar önemli konular.
Arslan Bedir 1 yıl önce
Allah rahmet eylesin. Allah tez zamanda bu virüs belasını def eylesin inşAllah
Öz Düzceliler 1 yıl önce
Rabbim Gani Gani rahmet eylesin yakınlarına sabır versin
Mehmet 1 yıl önce
Allah rahmet eylesin
Büşra 1 yıl önce
Allah rahmet eylesin Rabbim yakınlarına sabır versin.. Çok üzücü bir durum Hayırlısı il bu durumu atlatalım inşallh
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
14°
kapalı