banner851

banner614

KOMİSYONDAN RET GELDİ

banner619

Düzce Belediyesi Plan ve Bütçe Komisyonu’ndan İnönü Parkı ile Hastane Caddesi’ndeki binanın kapalı pazaryeri için kiralanmasına oy çokluğu ile ret geldi. Komisyonun ret kararına karşın, meclis üyelerinin nasıl bir tavır alacağı Perşembe günü yapılacak meclis toplantısında belli olacak.

banner846
Gündem 13.07.2016, 18:32
4457
KOMİSYONDAN RET GELDİ
banner844
banner785

 Düzce Belediye Meclisi Temmuz ayı ilk bileşiminde AK Partili Meclis üyeleri İnönü Parkı’nın yeniden mevcut işletmeci AK Partili İl Genel Meclis Üyesi Cahit Aydın’a verilmesi için önerge vermişti.  Plan ve bütçe komisyonuna havale edilen önerge bugün toplanan komisyon tarafından ele alındığı öğrenildi. Edinilen bilgilere göre; 3’ü Ak Partili 2’si MHP’li olmak üzere 5 üyeden oluşan komisyon, bugün iki Ak Partili üyenin katılım göstermemesi nedeniyle 3 üye ile toplandı.

AK Partili üyelerin grup kararıyla İnönü parkı’nın mevcut işletmeye verilmesi kararını görüşen Plan ve bütçe komisyonu, oy çokluğu ile önergeyi uygun bulmadı. Yine Hastane Caddesi’nde bir giyim mağazası ve marketin bulunduğu bina ile bitişindeki metruk binayı pazaryerine dönüştürmeyi planlayan Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş’in projesine komisyondan ret geldi.

Plan ve bütçe Komisyon’undan geçemeyen her iki kiralama talebi için Belediye Meclis üyelerinin nasıl bir karar vereceği Perşembe günü yapılacak meclis toplantısında belli olacak. Çoğunluğu elinde bulunduran Ak Parti’de daha öncede komisyona zıt kararlar alınmış, bu da tartışma yaratmıştı.

HABER;S.KAŞKIR 

Yorumlar (20)
adam 5 yıl önce
ya arkadaşlar düzcede bu keleş ve akp ne suçlardan lekeli ama millet oyu veriyor saygı duymak lazım..inşAllah daha çok oy alırlar..inşAllah...suriyeli kardeşlerimizide kucaklayalın hamdolsun şükürler olsun elhamdulillah..haydiiiiiiii lili lili yar..
Aydin 5 yıl önce
Katli pazaryeri heralde dünyada ilk düzcede olacak galiba bu akla zarar birsey olacak sey degil pazar dedigin acik alanda olur
yeşil adam 5 yıl önce
Meclis üyelerini cesaretinden dolayı tebrik ederim. İnsAllah parkı insanların nefes alabileceği bir yer haline getirene verirsiniz. Pazarcı , bakkal gibi küçük esnafida koruyalım lutfen.
kaan 5 yıl önce
parkların birine işletmeye verilmesi kadar saçma bir şey yok etrafını avlalarla kapatmak yerine içine bir iki kafe stand koyar onları kiraya verirsin belediye genel temizlik ve güvenlikle ilgilenir dünyada hep böyle burda sahsın kendi malı gibi şehrin ortasında bir ucube yapı tuvalet bile fahiş fiyatlı bu hizmetleri belediyeler ücretsiz sunmalı ama nerde o zaman rant nerde kolay para sorsan park düzce halkının
ESNAF 5 yıl önce
PAZARCI ESNAFI İŞ YAPABİLSİN KAR EDEBİLSİN HAYATINA DEVAM EDEBİLSİN YETERRR....BİZLER BUNU İSTİYORUZZ SİZİN ŞAŞALI TRİLYONLUK GEREKSİZ YAPILARINIZA GEREKK YOKK BİZİİ BÜYÜK MARKETLEREE KAÇA K SATICIYICA KARŞI KORUYUNN YETERR.BİZEE HAFTANIN BİR GÜNÜÜ BOŞ BİR SOKAKK BİLE YETERRR .HAYAL PEREST YAKLAŞIMLARINIZZ KENDİNİZE KALSIN SAYINN ENCÜMENLERR VELEDİYE YÖNETİCİ MENSUPLARII
cenk 5 yıl önce
Fevzi çakmak mahallesinde bulunan kalıcı işyerlerini neden katlı pazaryeri yapmıyorsunuz.park sorunuda yok...
Düzce li gençlikk 5 yıl önce
Bırakın peşkeş çekmeyi halka açık yapın katılımı en çok aylık kirayı verene verin 1-Yıllıkta peşin alın :)) Cahit AYDIN işin içinde ucuza kapatır ...
vatandaş 5 yıl önce
Mhp'li komisyon ve meclis üyelerinden hiç şüphem yok. Onlar sonuna kadar
Düzce için gereken mücadeleyi verecekler. Asıl sorun olan kendini lord lar kamarasında gören ve Düzce için değil keleş için el kaldırıp indiren kişilerin ne yapacakları.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
kapalı