banner851

banner614

KORKAKLAR ÇAMUR ATMAYA KALKAR, ÖNCÜ YİNE DOĞRUYU YAZAR!

banner619

Başında gazeteci vasfı dahi olmayan emekli bir Din Kültürü öğretmeninin bulunduğu Düzce Gazeteciler Cemiyeti, Düzce ve Düzceliler’ in menfaatini korumak için korkusuzca haber yapan Öncü Medya Grubu’nu üstelik medya ve halkı dolandırmaya kalkan bir şahsı kollamak için hedef almaya kalktı. Belli odaklarla kaleme alındığı apaçık ortada olan içi boş basın açıklamasını kameraların karşısına geçerek yapmaya cesaret edemeyen cemiyet, yakın olduğu medya kuruluşlarıyla el ele verip Öncü Medya’yı yıpratmaya kalktı. Ancak sadece bu tür karalama haberleri dışında ortalarda görülmeyen cemiyet için şimdi biz soruyoruz; ”Bu cemiyet nerede? Yönetim kurulu kimler?”

banner846
Gündem 23.04.2021, 17:10 24.04.2021, 14:13
3661
banner844

Öncü Medya’nın Ramazan ayının ilk günlerinde çirkin oyununu bozduğu Radyo 81’in sahibi Yavuz Bekir Gül, esnaf ve halka kendini inandıramayınca çareyi yönetiminde kimler olduğu dahi bilinmeyen Düzce Gazeteciler Cemiyeti’ni silah olarak kullanmakta buldu.

Bilindiği gibi söz konusu radyonun sahibi Yavuz Bekir Gül, Düzceli esnafa ‘1500 TL karşılığında 3 radyoda reklamınız yer alacak’ diyerek anlaşma yapmaya kalkmış, bu teklifi kabul eden esnaflar, sadece Radyo 81’de reklamlarının olduğunu görünce Öncü Haber’e şikâyetlerini iletmişti. Öncü Radyo’yu da bu yakışıksız düzene çekmeye kalkan Radyo 81 sahibi Yavuz Bekir Gül’ün nasıl bir yol izleyerek esnafı kandırdığını aktardığımız haberin Düzce’de ses getirmesi nedeniyle anılan şahıs dört koldan medya grubumuza saldırmaya kalksa da amacına ulaşamadı. Yaptığı açıklamalar halk nezdinde karşılık bulmayan Radyocu Gül, yine basın nezdinde bir karşılığı olmayan Düzce Gazeteciler Cemiyeti ile kendisini aklamaya kalktı. Ancak bu da karşılık bulmadı. Emekli Din Kültürü Öğretmeni Erol Tayhan isimli şahsın Yönetim Kurulu Başkanı olduğu ancak Yönetim Kurulunda kimlerin olduğu belli olmayan bu cemiyet ‘Al gülüm, ver gülüm’ anlayışı ile kendisinin çalıştığı ve yakın olduğu medya kuruluşlarına hiçbir dayanağı olmayan sadece karalama odaklı bir yazılı açıklama servis etti.

Öncü Medya Grubu’nu hedef alan ancak Öncü Medya’ya gönderilmeyen söz konusu adrese teslim ve belli başlı kişilerce kaleme alınan sözde basın açıklamasının satır aralarına bakıldığında Düzce’nin en güçlü basın kuruluşu olduğu bizzat ilin idarecileri tarafından telaffuz edilen kurumumuza, kendileri için kullanılan benzetmeleri addetmeye kalkmaları gülünç duruma düşmelerine neden oldu.  Geçmişte Cemiyet Başkanı Erol Tayhan’ın para karşılığında haber yaptığı ve yine cemiyet ismini kullanarak bayramdan bayrama çıkardığı gazete ile çıkar elde ettiği iddiaları ile Radyocu Yavuz Bekir Gül’ün esnafı nasıl kandırdığı hafızalara tazeyken, bunları halkın kafasından silmek için Öncü Medya’ya ve üst yönetimine saldırmaya kalkanlara şimdi biz soruyoruz:

GEÇMİŞTE KİRASINI ÖDEYEMEDİĞİ İÇİN TÜM YÖNETİME İCRA KÂĞIDI GELEN DÜZCE GAZETECİLER CEMİYETİ NEREDE?

BU CEMİYETİN GAZETECİ OLMAYAN BAŞKANI BELLİ, PEKİ YÖNETİMİNDE KİMLER VAR?

BAYRAMDAN BAYRAMA GAZETE ÇIKARAN VE HER BASIN BAYRAMINDA KENDİSİNE PROTOKOLÜN YANINDA SANDALYE İSTEYEN EROL TAYHAN GAZETECİ OLMADAN NASIL BU CEMİYETİN BAŞINDADIR?

RADYO 81 SAHİBİ YAVUZ BEKİR GÜL NEDEN CEVAP VERMEK YERİNE KENDİ PİSLİĞİNİ ÖRTMEK İÇİN MEDYA GRUBUMUZA SALDIRIYOR?

KÖRLER SAĞIRLAR BİRBİRİNİ AĞIRLAR MİSALİ ÖNCÜ MEDYA’YA DÜŞMAN OLAN KESİMLERİN BİR ARAYA GELİP SADECE ALGI OLUŞTURMAK İÇİN YAPTIĞI BU BOMBOŞ AÇIKLAMA NEDEN KAMERALARIN KARŞISINDA YAPILAMAMIŞTIR?

GERÇEKLERİ TÜM ÇIPLAKLIĞIYLA ORTAYA KOYAN VE KALEMİNİ DÜZCE İÇİN KULLANAN ÖNCÜ MEDYA’NIN EL DEĞİŞTİRMESİ NEDEN BAZI ODAKLARI RAHATSIZ EDİYOR?

HALKIN 1 NUMARASI OLMAYA DÜN OLDUĞU GİBİ BUGÜN VE YARIN DA DEVAM ETMEK İÇİN ELİNDEN GELENİ YAPACAK OLAN ÖNCÜ MEDYA GRUBU’NDAN NEDEN BU KADAR KORKUYORSUNUZ?

SİZİN AÇIKLARINIZI ÖRTMEDİĞİMİZ İÇİN Mİ?

Yorumlar (21)
Düzceli 4 ay önce
E peki eski din kültürü öğretmeni dediğiniz kişiyi niye yıllarca ekranlara tasidiniz ?
Akcakocali 4 ay önce
Siz nesiniz. Gazeteciler derneği doğruyu söylemiş
Düzceli.. 4 ay önce
Bolu gündeme yorum yapıyorum, iktidara yöneticilere eleştiri getiriyorum.. Beş dakikada yayınlanıyor..Siz bir çoğunu yayınlamıyorsunuz.. Kopyala yapıştır seçeneği olmalı ki, düzgün yorumlar olsun.. Korkusuzluk sizin iddianız..
Düzceli.. 4 ay önce
Öncü olarak halkın Düzcenin gazetesi, sesi olmak iddiasında iseniz, Bir defa yorum sitenizi düzeltin.. Karakter sayısını ve yazma süresini uzatın.. Hakaret olmadığı sürece de her eleştiriyi yayınlayın..
Kübra 4 ay önce
yavuz gül denilen bu adamla tanışmıştım , bu adam haksız olduğu konularda bile kendisini haklı gibi inandırıp yalanlarını kapatır bence çünki aşırı egoist bir adam bir cemiyette birkaç kez karşılaştık ben uzak durdum sohbeti bile iğrenç üzüldüm acıkcası yine düzcemizin hemşetilermizin kandırılmasına , öncü payında haklı kendine atılan iftiralara karşı haber yapıyor birisi şu yavuz gülü sustursun artık
Düzceli 4 ay önce
Bunlar işine gelmeyen yorumları yayınlamıyorlar.Buna dün yorum yaptım ama yok.Çünkü bazı zoruna giden işlerine gelmeyen yorumları yayınlamıyorlar.En büyük yalancı,yalama bunlar.Nerede o eski Öncü.Rüşvetçi bunlar.
ERDİ 4 ay önce
öncü tv olarak yayın ilkeleriz farklı..biirlerinin üstüne direk gidiyorsunuz...bence bu gazete böyle olmamalı..işi paraya dökmüşsünüz.giderek tepki topluyorsunuz..iktidara yönelik olumsuz haberiniz yok..sanırım reklam almak için her şey mübaj sizde
Mücahid 4 ay önce
Zaten gerçekten haklı olsalar yada elle tutulur bir savunma yada doğruluk payı olmuş olsa bu kadar sessiz kalıp zaman kaybetmeden doğru düzgün delikanlı gibi bir açıklamaları olur bu kadar plan yapıp hep yaptıkları gibi illegal yollar ile kendilerini masum göstermeye çalışmazlar.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın