banner851

banner614

KORONA DÖNEMİNİN BAŞARILI BELEDİYE BAŞKANLARI YAYINLANDI

banner619

SONAR Araştırma Şirketi, büyükşehir olmayan il belediye başkanları ve İstanbul dışındaki ilçelerde korona döneminden başarılı olan belediye başkanları anketini yayımladı. Açıklanan en başarılı 15 belediye başkanı listesinde Düzce’den hiçbir belediye başkanı yer almazken, 2 komşu ilimiz listeye girdi.

banner846
Gündem 28.08.2020, 14:11 28.08.2020, 15:35
3545
KORONA DÖNEMİNİN BAŞARILI BELEDİYE BAŞKANLARI YAYINLANDI
banner844

SONAR Araştırma Şirketi, büyükşehir olmayan 51 ildeki belediye başkanları ile İstanbul dışındaki 137 ilçede anket çalışması yaptı. Ankette vatandaşlara, “Genel olarak düşündüğünüzde ilinizin belediye başkanı sizce başarılı mıdır başarısız mı?” sorusu yöneltildi. Anket sonuçlarına göreyse başarılı ilk 15 ve ilk 10 belediye başkanlarının listesi belirlendi. Açıklanan listede Düzce Belediyesi de dahil olmak üzere Düzce’den herhangi bir belediye başkanı yer almadı.

TANJU ÖZCAN 2. SIRADA

O ilde yaşayan vatandaşların cevaplarına göre yüzde 66’lık başarı oranı en başarılı belediye başkanı AK Partili Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin oldu. İkinci sırada ise 65,6’lık oran ile komşu ilimiz Bolu’nun CHP’li Belediye Başkanı Tanju Özcan yer aldı.

ZONGULDAK DA LİSTEDE

MHP’li Bayburt Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci de yüzde 62,2’lik oran ile listeye üçüncü sıradan girdi. Bir diğer komşu ilimiz Zonguldak’ın AK Partili Belediye Başkanı Ömer Selim Alan da yüzde 51,2’lik başarı oranıyla listede 12. Sırada yer aldı.

HABER: Mehmet GÜNESEN

Yorumlar (17)
Eski düzce 12 ay önce
Bolu her halükarda Duzceye fark atiyor.Helal olsun Baskanlarina..Ilk once kendi halkim sonra mülteci dedi.Bizim tarikatci arapcilarda adamlari neredeyse tepelerine scrtcklr.Boyle turkiyenn en sonlarinda bi sehir olmaya devam ederiz.
Mete 12 ay önce
Düzcedeki tüm siyasiler sadece parmak kaldırıp parmak indirmeye yarıyor onların listeyle hizmetle yakından uzaktan alakaları yok !!
bulut 12 ay önce
düzce olamaz çünkü düzcenin başkanı yok bakanı var!haber yaparken dikkat edin lütfen ikisi farklı şeyler.....
Şaşıralım bari 12 ay önce
Şaşırdık mı? Düzce yoksa il mi sanıyo kendini?
İsmail 12 ay önce
Bolu kırılıyor virüsten. Bu işte bi yanlış var. Bu liste de yalan.
Vatandaş 12 ay önce
Bizimkiler yemekten başka bir şey bilmezlerki anca yemeden birinci sırada gelirler
Mahmut 12 ay önce
Normal hiç şaşmadım çaba harcamak gerekli adından yapmış olduğun hizmetlerden herkesin keyfi yerinde
Bekir 12 ay önce
Bana başkan demeyin, ben bakanım!
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın