banner776

banner614

banner701

KORONAVİRÜSTE SON DURUM MASAYA YATIRILDI

banner619

Düzce Valisi Cevdet Atay, dün gerçekleştirilen koronavirüs denetimlerinin ardından İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun başkanlığındaki değerlendirme toplantısına katıldı.

Gündem 17.10.2020, 15:06
1370
KORONAVİRÜSTE SON DURUM MASAYA YATIRILDI

Düzce Valisi Cevdet Atay, dün tüm yurtta gerçekleştirilen koronavirüs denetimlerinin Düzce ayağında işyerlerini ve vatandaşları denetledi. Atay, denetimlerin ardından İçişleri Bakanı Sayın Süleyman Soylu’nun başkanlığında, 81 il valisi ile video konferans yöntemiyle gerçekleştirilen “Koronavirüs Tedbirleri Değerlendirme Toplantısı”na katıldı.

Toplantıda, COVİD-19 salgınıyla ilgili son durum, alınan tedbirler, kararların uygulanması, maske denetimlerinden taviz verilmemesi, kurallara uymayanlara müsamaha gösterilmemesi ve toplu ulaşım araçları için alınan kararlara uyulması konuları ele alındı.

COVİD-19’la mücadele çalışmaları kapsamında denetimlerin devam edeceği öğrenildi.

HABER: Mehmet GÜNESEN

Yorumlar (2)
Melike 2 hafta önce
Lütfen 5.6.7.ve9.10.11. Sınıflar açılsın
Mustafa özcan 2 hafta önce
Sayın valim, Allah rızası için tedbili kıyafetle İstanbul caddesini bir dolaşın, eskiden büyük caminin önünde polis ve zabıta görürdük, şimdi şikayet edecek muhatap bulamıyoruz, vatandaşa sadece covit 19 ile ilgili ihbar hattı kurmadıkca otokontrol sağlanmaz,
25°
açık