banner851

banner955

Küçük; pazaryeri esnafına söz verdi !

MHP'li Küçük, seçim gezilerine ara vermeden devam ediyor. Küçük gece mahalle gezileri yaptı , gündüz de pazaryeri esnafının sorunlarını yerinde dinledi.

Gündem 05.03.2009, 15:07
197
Küçük; pazaryeri esnafına söz verdi !
banner1032

MHP Düzce Belediye Başkan Adayı Ömer Küçük, seçim gezileri kapsamında Dün akşam Hamidiye Mahallesi ile Yeni Mahalle’de seçmenleri ile buluştu. Vatandaşların sorunlarını dinyelen Küçük’e İl Başkanı Kenan Ilgaz, Merkez İlçe Başkanı Abdullah Danışmaz ve Belediye Meclis Üyesi adayları da eşlik etti. Düzce’nin tüm mahallelerinde ne sorunları var hepsini araştırdık , hepsini not ettik, projeler hazırladık diyen Küçük, inşallah bugüne kadar çözülemeyen sorunları çözmeye geliyoruz dedi. Hamidiye Mahallesi’nde halkın ilgisi ile karşılaşan Küçük, bu köklü  Mahallenin 25 Yıllık hayali olan alt geçit için söz verirken, göreve geldiğimizde Hamidiye Mahallesi’nin D-100 geçişine bir alt geçit yapmak bizim önceliklerimiz arasında yer alacak dedi.

 

 

Küçük dün akşam gerçekleştirdiği gezilerine bugün de devam etti. Küçük bugün de pazaryeri esnafını ziyaret ederek hem esnafın hem de alışveriş yapan vatandaşların sorunlarını dinledi. Pazarcı esnafının özellikle ulaşım araşlarının pazaryerine sokulmayışından yakınması üzerine Küçük, buna bir düzenleme getirilmesi gerekiyor. Esnafımız özellikle köylerden gelen müşteriler sayesinde güzel paralar kazanıyordu. Ancak minübüslerin ve ilçe otobüslerinin pazaryerine girişlerinin yasaklanması esnafın işlerini sekteye uğrattı. Bunun farkındayız. Bu çözüm değil. Pazaryeri için farklı bir çalışma üretip esnafımızın sorununu çözmek zorundayız dedi.

Yorumlar (0)
14
parçalı az bulutlu