banner851

banner614

KÜLTÜR MERKEZİ'NDE YIKIM!

banner619

Henüz 3 yıl önce hizmete açılan Düzce Belediyesi Kültür Merkezi onarıma alındı. Merdivenleri kademeli olarak yıkılan merkezde bakım-onarım çalışmalarının kısa sürede tamamlanacağı bildirildi.

banner846
Gündem 21.10.2019, 17:08 21.10.2019, 17:13
6056
KÜLTÜR MERKEZİ'NDE YIKIM!
banner844
1995 yılında temeli atılan ve 20 yıl bu vaziyette kalan Düzce Belediyesi Kültür Merkezi, eski Belediye Başkanı İsmail Bayram döneminde başlayan girişimciler ve sonraki dönemlerde hızlanan çalışmalar neticesinde 2016 yılının kasım ayında kapılarını hizmete açtı.3 yıldır yüzlerce etkinliğe ev sahipliği yapan merkezde şu günlerde hummalı bir çalışma var.


Kültür merkezine çıkan merdivenler kademeli olarak yıkılırken, bir yandan da yapım işlemi sürüyor.Edinilen bilgilere göre; meydana gelen çatlaklar ve yağmurlu havalarda yaşanan olumsuzluklar nedeniyle merdivenlerin sil baştan yapılması kararlaştırıldı. Henüz yeni bir yapı olan merkezde başlayan bakım ve onarım çalışmalarının ileriki günlerde birçok etkinliğe ev sahipliği yapacak olması nedeniyle hızla bitirileceği öğrenildi.

Kültür Merkezi

Öte yandan Şıralık Mahallesi'nde 20 dönüm alan içinde 6 bin 745 metrekare kapalı alana sahip Düzce Belediyesi Kültür Merkezi'nin içerisinde opera, tiyatro, konferans gibi etkinlikler için kullanılan 415 kişilik büyük salon, 136 kişilik küçük salon, 290 metrekare sergi salonu, atölye alanları, okuma salonları ve ofisler bulunuyor.
HABER:C.ÜSTÜNER
Yorumlar (19)
........ 2 yıl önce
yolsuzluk ve israfı önleme bakanlığı kurulmalı acilen
Hakan 2 yıl önce
Merdivenlerde hiçbir kusur yoktu adam KELEŞ ne yaptıysa iğneden ipliğe yıkacam diye açık itirafta bulunuyor ve uyguluyor. Yazık kinle devlet yönetilmez. Gönüllerden nasıl sileceksiniz KELEŞ'i. Muhalefete bişey bırakmıyorlar.
Motorcu 2 yıl önce
Bir işinizde doğru olsun be yazık günah be
Aa 2 yıl önce
Kime para lazım oldu?
1907 2 yıl önce
Devletin malı deniz.yiyin efendiler yiyin
itibar 2 yıl önce
itibardan tasarruf etmeyenler vatandaştan yol ,taşıma vs konularda tasarruf bekliyor.
YAZIKLAR OLSUN 2 yıl önce
HİÇ Mİ ALLAHTAN KORKUNUZ YOK, BU MİLLETİN PARASINI BÖYLE ÇAR ÇUR EDİYORSUNUZ, ZAMANINDA NEDEN O YIKTIĞINIZ ŞEYİ PROJEDEN KALDIRMADINIZ BOŞUNA PARA DÖKTÜNÜZ ORAYA.
yap boz tahtası gibi 2 yıl önce
yazık değil mi ya o harcanan paralara, Allah aşkına yap boz dan bıkmadınız mı sonra da diyorsunuz ki belediyenin şu kadar borcu var, elbette böyle hesapsız işler yaparsanız parayı rezil ederseniz borç çok olur.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın