banner851

banner614

KURAYI ERDOĞAN ÇEKTİ!

Düzce’de 7 şehit yakını, gazi ve gazi yakını Külliye’de yapılan kura töreni ile devlet memuru oldu. İki şehit yakını Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın davetlisi olarak törene katıldı.

banner619
Gündem 27.10.2016, 17:58
1522
KURAYI ERDOĞAN ÇEKTİ!
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’nca belirlenen 2 bin 28 şehit yakını, gazi ve gazi yakınının devletin çeşitli kurumlarına atanması münasebetiyle Beştepe Kültür ve Kongre Merkezinde kura töreni düzenlendi.
Kura törenine Düzce’den 7 hak sahibi katılarak devlet memuru oldu. İki şehit yakını Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın davetlisi olarak törende hazır bulundu. Düzce’den Külliye’ye giden hak sahiplerine Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Zeki Yıldırım eşlik etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yer aldığı kura töreninde Düzce’den Kübra Kurnaz, Bilgen Aslan Çakmak, Ali Karaduman, İbrahim Uysal, Emine Vayıs, Serpil Parmaksız ve Cesim Kurt devlet memuru oldu.
Törende, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, şehit ve gazi yakınları ile gaziler hazır bulundu.
banner844
Yorumlar (1)
asgari ücretli 5 yıl önce
vatan için canını verenler için az bile..Allah razı olsun..hepsinden.