banner851

banner614

Litvanyalı Öğretmenler 3 Gün Kalacak

banner619

Düzce İl Milli Eğitim Müdürlüğü Litvanya ortaklığında gerçekleştirilen 2009 yılı Comenius Regio Projesi kapsamında 12 Litvanyalı öğretmen grubu Düzce’ye geldi.

banner846
Gündem 26.10.2009, 10:17
196
Litvanyalı Öğretmenler 3 Gün Kalacak
banner844

Litvanyalı 12 kişilik öğretmen gurubu okullarda madde bağımlılığı ve şiddet konuları başta olmak üzere ortak çalışmalar yapmak amacıyla Düzce’ye geldi.

Düzce çalışmalarına Vali Bülent Kılınç’ı ziyaretle başlayan grup üç gün süreyle ilimizde kalacak.

Valilik ziyareti sırasında Vali Bülent Kılınç’a ziyaretleri hakknda bilgiler veren Litvanyalı öğretmen grup ayrıca Düzce’de çok sıcak karşılandıkları için teşekkür ettiler. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek sözlerine başlayan vali Bülent Kılınç, “Madde bağımlılığı ve şiddet konuları başta olmak üzere ortak iki ülke arasında eğitim alanında çeşitli çalışmalar yapılacak.” dedi.

Litvanyalı öğretmen grup, “Bu çalışmaları yapmamız okullarınızda böyle sorunlar var anlamına gelmez. Düzce’nin seçilmesi içinde özel bir neden yok. Bu çalışma öğrencilerin bilinçlendirilmesi için başlatılmıştır. Ayrıca bu çalışmanın devamında Düzce’den öğretmen bir grup Litvanya’ya gelecekler ve aynı çalışmayı orada yapacağız.” dediler

Yorumlar (0)
18°
hafif yağmur