banner851

banner955

MHP DE 'HAYIRLI OLSUN' DEDİ

Düzce Valisi Cevdet Atay'ı makamında ziyaret eden MHP heyeti, Düzce hakkında Vali Atay'a bilgiler verdi. MHP'li başkanların da hazır bulunduğu ziyarette, Atay'a yeni görevinde başarılar dilendi.

Gündem 23.06.2020, 12:30
1911
MHP DE 'HAYIRLI OLSUN' DEDİ
banner1032

18 Haziran'da Düzce'deki görevine başlayan Vali Cevdet Atay'a nezaket ziyaretleri devam ediyor. İl yönetimi, belediye başkanları ve meclis üyerlerinden oluşan MHP heyeti de Vali Atay'ın kapısını çaldı.

MHP Düzce İl Başkanlığı tarafından organize edilen ziyaret programına, İl Başkanı İlhami Caboğlu, Akçakoca Belediye Başkanı Mehmet Okan Yanmaz, Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu, Gümüşova Belediye Başkanı Muharrem Tozan, Yığılca Belediye Başkanı Rasim Çam, Düzce İl Genel Meclis Grup Başkanı Ramazan Baltacı, Düzce Belediyesi Meclis Grup Başkanı Ayhan Cicu, MHP Düzce Merkez İlçe Başkanı Ömer Albayrak ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

MHP Düzce il binası önünde toplanan ve esnafları ziyaret ederek Düzce Valiliği'ne geçen MHP heyeti, göreve yeni başlayan Düzce Valisi Cevdet Atay ile sosyal mesafeye uygun şekilde selamlaşarak, "Hayırlı olsun" dileklerini iletti.

Düzce'nin yeni Valisi Cevdet Atay da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Düzce için el birliği ile çalışacaklarını vurguladı.

banner844
Yorumlar (0)
20
az bulutlu