banner851

banner614

MHP LİDERİ TABURCU EDİLDİ

banner619

Rahatsızlanması üzerine hastaneye kaldırılan MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin beyin kanaması geçirdiği iddiaları yalanlandı. MHP Genel Başkan Yardımcısı Yalçın, Bahçeli'nin sağlık durumunun son derece iyi ve şuurunun açık olduğunu açıkladı. Öte yandan MHP Lideri Devlet Bahçeli tedavi gördüğü hastaneden tedavisinin tamamlanmasının ardından taburcu edildi.

banner846
Gündem 23.09.2019, 12:50 23.09.2019, 17:42
3368
banner844

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, rahatsızlanması nedeniyle hastaneye kaldırıldı. Bahçeli'in beyin kanaması geçirdiği söylentileri üzerine partiden açıklama gecikmedi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde bulunan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin sağlık durumuna ilişkin hastane önünde bekleyen basın mensuplarına açıklamada bulundu.

Bahçeli'nin sabah saatlerinde mide bulantısı şikayetiyle hastaneye müracaat ettiğini aktaran Yalçın, "Hastaneye intikalinden itibaren kendisinin tetkikleri yapılmaktadır. Bazı sosyal medya alanlarında ifade edildiği gibi beyin kanaması veya kalp hastalığı ile alakalı hiçbir problemi yoktur. Şu anda şuuru açık, konuşabilen durumdadır. İstirahat etmektedir. Bu duyuruyu hastane başhekimliği ilerleyen saatlerde paylaşacaktır. Sayın Genel Başkanımızın sağlık durumu son derece iyi ve mükemmel durumdadır." açıklamasında bulundu.

Basın mensuplarının sorularını da yanıtlayan Yalçın, Bahçeli'nin hastaneye geliş sebebine ilişkin soru üzerine, "Mide bulantısı herhangi bir sebepten olabilir. Tetkikler sonrasında hekimlerimiz ifade edeceklerdir." dedi.

"Hastaneye intikalinden itibaren genel başkanımız kendisinde"

Bahçeli'nin şuurunun kapalı olup olmadığı sorusuna ise Yalçın, "Hayır baştan beri hiçbir şeyi yok. Hastaneye intikalinden itibaren genel başkanımız kendisindedir. Herhangi bir problem yok." yanıtını verdi.

Yalçın, bir başka soru üzerine de Bahçeli'nin geceyi hastanede geçirip geçirmeyeceğine hekimlerin karar vereceğini vurgulayarak, "Şu an istirahat ediyor, tetkiklerin çoğu da yapıldı. Herhangi bir problem yok." dedi.

AK Parti Grup Başkanı Naci Bostancı ve AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş da hastaneye gelerek Bahçeli'nin sağlık durumuna ilişkin yetkililerden bilgi aldı.

Bostancı, Bahçeli'nin dinlendiğini, sağlık durumunda herhangi bir sorun olmadığını bildirdi.

Hastaneden yürüyerek ayrıldı

Öte yandan MHP Lideri Devlet Bahçeli tedavi gördüğü hastaneden öğlen 15.30 saatlerinde taburcu edildi. Hastane yönetimi ve doktorların kapıya kadar eşlik ettiği Bahçeli, hastaneden yürüyerek çıkarak makam aracına bindi ve hastaneden ayrıldı.

 

Yorumlar (7)
Geçmiş olsun 2 yıl önce
Geçmiş olsun Reis. Sen bu ülkeye lazımsın. Vatan millet düşmanlarını sevindirme.
cemo 2 yıl önce
siyasilerin devlet hastanelerinde tedavi olduğu gün , işte o gün...))
Duzceli 2 yıl önce
Artik birak baskanligi emekliligine bak yeni yuzler gorelim
yanlış hastane bence 2 yıl önce
ecevit o hastaneye sağlam girdi yatalak çıktı.hastaneden çıkınca düzeldi.ecevitler hatta şüphelenip taburcu olmak istediler.plan neydi bilmiyoruz.ecevite bir kumpas vardı galba.haberde okumuştuk.
Birol.keleş 2 yıl önce
Geçmiş.olsun.REİS
Orhan 2 yıl önce
Canı cehennneme biran önce gitsin bu milletin yakasından düşün
daha işi var 2 yıl önce
Bahçeli reis, vatan hainleri ve Türkiye düşmanlarının kökünü iyice kazımadan gitmez. Sizi daha böyle çok ağlatır, boşuna bekleme.