banner851

banner614

Muhasebeciler İşkur hakkında bilgilendirildi.

Düzce Serbest Muhasebeciler Odası'nın düzelenlediği seminerle muhasebecilere “İşkur Uygulamaları” ile ilgili olarak bilgi verildi.

banner619
Gündem 21.01.2009, 12:12
214
Muhasebeciler İşkur hakkında bilgilendirildi.

Düzceli muhasebeciler bugün İşkur tarafından işkur uygulamaları konusunda bilgilendirildi. Muhasebeciler Odası Toplantı Salonu'nda yapılan toplantı da İşkur Baş Müfettişi Hamit Tiryaki ve İşkur Baş Müfettişi Raşit Ulubey'in sunumunu yaptığı “İşkur Uygulamaları” konulu seminere ilgi büyük oldu.

Serbest Muhasebeciler Odası Başkanı Kudret Taş seminer öncesi yaptığı konuşmada Ankara'dan gelerek “İşkur Uygulamaları” konulu semineri veren İşkur Baş Müfettişi Hamit Tiryaki ve İşkur Baş Müfettişi Raşit Ulubey'e teşekkür etti.

Seminer katılımcılarına İşkur Baş Müfettişi Hamit Tiryaki ve İşkur Baş Müfettişi Raşit Ulubey tarafından “İşkur Uygulamaları” sekiz ana başlık altında anlatıldı. Seminerde, E- İşkur, kurum tarafından istenilen belgeler, kısa çalışma ödeneği, işsizlik sigortası, özürlü istihdamı, özel istihdam bürosu, ücret garanti fonu ve idari para cezaları anlatıldı.

Yorumlar (0)