banner851

banner614

"NAMAZ ABDESTİ ALIN DEMEK İSTİYORLAR!"

banner619

Türkiye'nin bir numaralı gündemi haline gelen koronavirüsle ilgili Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin'den çok konuşulacak bir paylaşım geldi. Başkan Şahin, virüsten korunmak için "el-yüz yıkayın" önerisinda bulunan doktorların aslında namaz abdesti alın demek istediğini ancak bunu dile getiremediğini savundu.

banner846
Gündem 11.03.2020, 14:45 11.03.2020, 17:02
7184
banner844
banner785

Türkiye'de de rastlanan koronavirüsten korunmak için uzmanlar sık sık ellerin yıkanması uyarısında bulunurken, Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin'den yine dikkat çeken bir paylaşım geldi.

Başkan Şahin sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: "Doktorlar; koronavirüsten korunmak için günde 5- 6 kez, elinizi, yüzünüzü, ağzınızı, burnunuzu yıkayın, diyorlar!!! Aslında, günde 5 kez NAMAZ ABDESTİ alın demek istiyorlar da, DEMİYORLAR!!! Neden çekiniyorlar ki! Halbuki ABDEST, kirlerden arınmaktır.ABDEST, insana büyük bir huzur ve rahatlık verir. Tabii ki, ABDEST aldığınızda NAMAZ da kilarsaniz, maddi ve manevi kirlerden arınmış olursunuz!!!"

Başkan Şahin'in bu paylaşımı yüzlerce beğeni ve yorum aldı.

Yorumlar (24)
Düzceli 1 yıl önce
Başkan islami yönden güzel bir açiklama yapmiş neden rahatsiz oluyorsunuz lafa gelince konuşuyorsunuz uygulamaya gelince kimse yok evet başkanin imam olmasi gerekmez kişinin niyeti onemli keşke böyle yöneticiler her yerde olsa
Songül demirci 1 yıl önce
Süper tespit
Şero dng 1 yıl önce
CANSIN BAŞKAN KIMNIYE GOCUNUYOR ANLAMAK GÜÇ LAFA GELDIMI HERKES MUSL NEVAR BUNDA
Sasha 1 yıl önce
Ua nekadar saçma bi adam çıktın sen
Projeleri bekliyoruz 1 yıl önce
Böyle saf insanlar her yere lazum
Düzceli Eyüp 1 yıl önce
AĞZINA SAĞLIK BAŞKANIM. MÜFTÜLER BİLE CESARET EDEMEZLERDİ. TEŞEKKÜRLER BAŞARILAR DİLERİM.
müslüman 1 yıl önce
yetkisindeki işleri başaramıyor ama müslüman tacirliğine soyunuyor senin söylediklerinibu milletin her ferdi biliyor sana hatırlatmak düşmez
mehmet 1 yıl önce
Adam haklı dağılın beyler
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
16°
açık