banner851

banner614

Olmayan yol bıktırdı

Yeni yerinde hizmet vermeye devam eden Düzce Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi'nin personel sorunuyla birlikte yol sorunun da çözülmesi için hala gelişme yaşanmadı.

banner619
Gündem 31.05.2009, 17:56
189
Olmayan yol bıktırdı

Düzce'nin hastane yükünü yeni yerinde karşılaşamaya devam eden Düzce Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi'nin yol sorunu bir türlü çözülemiyor. Geçen ay Düzce Milletvekili Celal Erbay, Konuralp Belediye Başkanı Yusuf Ercan ile Karayolları Müdürlüğü ekipleri güzergah üzerinde incelemelerde bulunmuştu. İncelemeler sonucunda çalışmaların yapılması konusunda ise alınan kararlar sadece harita üzerinde kalmıştı.

İncelemeler yapıldı, sorunlar yerinde ele alındı ama ne yapılacağı hala kararlaştırılamadı. Bir taraftan yol için D-655 Karayolu üzerinde kavşak yapılması düşünülürken diğer taraftan yolun geçeceği güzergahta belirlenmeye çalışılıyor.

Diğer taraftan yeni yerinde hizmet vermeye devam eden Düzce Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi de bir an önce yol sorununun çözülmesini bekliyor. En son geçen ay yapılan incelemelerin ardından herhangi bir gelişme olmaması için yol sorununun kamulaştırma sorunu nedeniyle gündemde kalmaya devam edeceğini gösteriyor.

banner844
Yorumlar (0)