banner851

banner614

ÖZLÜ: SİZLERİ DİNLEMEYE GELDİK

banner619

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, ekim ayı ilk hafta ziyaretlerini Nalbantoğlu ve Yukarı Yahyalar mahalleleri ile tamamladı. Nalbantoğlu Mahallesi'nde meşalelerle karşılanan Başkan Özlü'ye büyük bir sevgi seli vardı.

banner846
Gündem 04.10.2019, 15:08 04.10.2019, 17:07
1395
banner844
Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü mahalle ziyaretlerine Nalbantoğlu ve Yukarı Yahyalar ile devam etti. İlk olarak Nalbantoğlu sakinleri ile buluşmak üzere muhtarlık hizmet binasına hareket eden Başkan Özlü burada mahallelinin sürprizi ile karşılaştı.

Büyük bir sevgi seli ile meşaleler eşliğinde karşılanan Özlü, kendisini karşılayan herkesle tek tek tokalaştı.


Ziyarette Başkan Özlü'ye Başkan Yardımcıları Hüdaver Gösterişli, Dr. Cengiz Tuncer ve Celal Kasapoğlu ile birim müdürleri de eşlik etti.Özlü, mahalle sözleşmelerinin haricinde vatandaşların beklenti ve taleplerini dinlemek için geldiğini belirterek, "Bu mahallenin bizim bilmediğimiz öncelikleri olabilir, bizim göremediğimiz hassasiyetleriniz olabilir, burada sizleri dinleyeceğiz. Gösterdiğiniz ilgi ve sevginiz için teşekkür ediyor, buraya çözüm odaklı, beklentilerinizi karşılamak üzere geldiğimizi bilin istiyorum." şeklinde konuştu.

Daha sonra Yukarı Yahyalar Mahalle Muhtarlığı'nda vatandaşlarla buluşan Başkan Özlü burada da ekibini tanıtarak yaptığı konuşmasının ardından mahalle sakinlerinin taleplerini tek tek dinleyerek ilgili birim yetkililerinin çalışma planlarına ekletti.
Yorumlar (8)
... 2 yıl önce
mağduriyete mi meşale yaktınız acaba.....2 saat otobüs beklemek otobüs bileti bulamamak...20 günde gelen su faturaları bitmeyen borçlar. Tam meşalelik bir durum helal olsun valla
vatandaş 2 yıl önce
var orda 15 kişi onlarda zaten akp li üçtane meşale yakıp herşey cok güzel havalarındalar hey gidi heyy.... yolunuz düşerse fevzi çakmak mahallesinede bizahmet uğrayın da şu içine ettiğiniz yolu bi anlatın bize
Düzceli 2 yıl önce
meşale ile karşılamak neyin kafası.
adil 2 yıl önce
6 ay oldu duzcede icraat yok şova devam
Vatandaş 2 yıl önce
Adam otobüs seferlerini düşürdü yollara kaldırım taşıyla yama yaptı çöp kamyonu haftada bir gelir siz yinede şakşakcılığa devam demekki herşey yolunda boşuna ağlamayın ozaman
Ali 2 yıl önce
Konutlarda veya nalbantoğlunda ne yapılmış bize de söyleselerde bizde böyle coşkulu olsak meşale yaksak
Akif 2 yıl önce
SeNeye belli olur ak koyun kara koyun
Abuzer Kadayıf 2 yıl önce
Ev hanımlarına yönelik mi acaba? Zira asıl derdi yüklenen ev geçindiren insanlar 7'den 8'den önce işinden çıkamıyor! Yıl sonu geldi çattı asgari ücrete zamcık yapmak için enflasyonu TUİK ile el ele verip maniple ettiniz!