banner615

banner614

banner701

PAŞAYI DÜZCE’YE DAVET ETTİ…

banner619

Düzce’nin başarılı iş adamı ONR Grup Yönetim Kurulu Başkanı Onur Özçiçek, KOSGEB Türkiye Başkanı Cevahir Uslu ve İş İnsanı Adnan Taha Tuğrul ile birlikte Jandarma Genel Komutan Yardımcısı Tümgeneral Halis Zafer Koç’u makamında ziyaret etti.

Gündem 30.08.2020, 12:35 30.08.2020, 12:43
4304
PAŞAYI DÜZCE’YE DAVET ETTİ…
banner785

Yaklaşık 5 yıl Bilecik 2. Jandarma Eğitim Tugay Komutanlığı görevinde bulunan ve o dönem "fahri hemşehrilik beratı" verilen Tümgeneral Halis Zafer Koç, Jandarma Genel Komutan Yardımcılığına atandı.

Düzce’de birçok yatırımı bulunan Düzceli İşadamı ve ONR Grup Yönetim Kurulu Başkanı Onur Özçiçek’te, KOSGEB Türkiye Başkanı Cevahir Uslu ve İşadamı Adnan Taha Uğurlu ile birlikte Tümgeneral Halis Zafer Koç’a, “Hayırlı Olsun” ziyaretinde bulundu.

Jandarma Genel Komutanlığı’nda gerçekleşen ziyarette, Düzceli İşadamı Onr Gurubu Yönetim Kurulu Başkanı  Onur Özçiçek Jandarma Genel Komutan Yardımcısı Tüm General Halis Zafer Koç’ yeni görevinin hayırlı olması temennisinde bulunurken, aynı zamanda da kendisini ağırlamak için Düzce’ye davet etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Jandarma Genel Komutan Yardımcısı Tüm General Koç, Düzceli İşadamı Onur Özçiçek, KOSGEB Türkiye Başkanı Cevahir Uslu ve İşadamı Adnan Taha Uğurlu’ya teşekkür etti.

Tümgeneral Halis Zafer Koç Kim?

2012-2017 yılları arasında Bilecik 2. Jandarma Eğitim Tugay Komutanlığı görevinde bulunduktan sonra 2017 yılında Tümgeneral olarak Diyarbakır Jandarma Bölge Komutanlığı görevine terfi eden Halis Zafer Koç, oradan Jandarma Genel Komutanlığı Denetleme Değerlendirme Başkanlığı görevine getirilmişti. Jandarma Genel Komutanlığı Personeli 2020 Yılı Atama ve Terfileri Resmi Gazete'de yayınlanmasının ardından Tümgeneral Halis Zafer Koç, Jandarma Genel Komutan Yardımcılığına atandı.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (12)
onurrrrr 3 ay önce
Daha 7-8 ay once siz bu basarili dediginiz tefeciyi kadini darp etti diye haber etmediniz mi ? Kendisi neyin showunu yapiyor. Sedat Peker den umdugunu bulamayinca Pasadan mi medet umuyor
komutan 3 ay önce
biz komutan görünce saklanacak yer arardık,adam generalin masasının üzerine kollarını yaslamış fotoğraf çektiriyor helal olsun
peker 3 ay önce
İyide yönünü belli et be onur ya devlet ile ya mafya ile bir gun sedat peker ile sarmaş dolaş bir gun devlet ile yan yana hayırdir.....
paşa 3 ay önce
Hoş bir poz olmamış.Masama el koyup poz verecek adamı şeref hocanın yaptığı gibi tokatlarım.
kemal 3 ay önce
başarılı iş insanı derken çok güzel algı yapıyorsunuz bir kere bu haberin düzce gündemi ile ne alakası var amacınız ne
Düzceli 3 ay önce
Onr ziyaret etmiş banane memleketin bir çok işi varken bu kaldı.
Düzceli 3 ay önce
Bizi ne ilgilendirir onr ziyaret etmesi bedavadan reklam.
Yunus 3 ay önce
Reklamları izlediniz..
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
15°
kapalı