banner851

banner955

SON BAŞBAKAN YILDIRIM DÜZCE'YE GELİYOR

Düzce önemli bir ismi ağırlıyor. Son Başbakan Binali Yıldırım, eşi Semiha Yıldırım'ın himayesinde devam eden '81 İle 81 Anaokulu' Projesi kapsamında Düzce'ye kazandırılan 'Kaptan Altay Altuğ Kızılay Anaokulu'nun açılışı için 25 Ekim'de Düzce'ye gelecek.

Gündem 20.10.2021, 20:11 21.10.2021, 15:56
1904

Türk Kızılayı tarafından 2016 senesinde başlatılan ve inşaat çalışmaları  tamamlandığında Milli Eğitim Bakanlığı'na devredilen 81 İle 81 Anaokulu Projesi, bağışcıların destekleri ile hız kesmeden devam ediyor. Türkiye Cumhuriyeti son Başbakanı ve İzmir Milletvekili Binali Yıldırım'ın eşi olan emekli öğretmen Semiha Yıldırım'ın öncülüğünde okul öncesi eğitime destek vermek ve farkındalık oluşturmak amacıyla tasarlanan proje kapsamında Düzce de anaokuluna kavuşuyor. Kızılay'ın yanı sıra Düzce Valiliği ve Düzce Belediyesi'nin paydaşları arasında yer aldığı 'Kaptan Altay Altuğ Kızılay Anaokulu'nun inşaatı tamamlandı. Düzce merkeze bağlı Koçyazı Mahallesi'nde yapılan yeni anaokulu düzenlenen törenle açılacak. 25 Ekim Pazartesi günü saat 14:00'te açılışı gerçekleştirilecek Kızılay Anaokulu'nun törenine önemli bir misafir de katılım sağlayacak. Son Başbakan ve İzmir Milletvekili Binali Yıldırım, projenin her açılış törenine katıldığı gibi Düzce'ye kazandırılan 'Kaptan Altay Altuğ Anaokulu Kızılay Anaokulu'nun açılış kurdelasını kesmek için aynı gün şehre gelecek.
Öte yandan Türk Kızılayı İstanbul Şube Başkanlığı'nca son Başbakan Binali Yıldırım'ın eşi Semiha Yıldırım'ın öncülüğünde başlatılan ‘81 ile 81 Anaokulu' isimli proje kapsamında bugüne kadar 40'ın üzerinde anaokulu yapıldı.

banner844
Yorumlar (6)
Düzceli 1 yıl önce
Efor denilen cafe nin açılışını yapıcak mı? Düzce ye çöktü adam helal olsun
Akif 1 yıl önce
Kanat takıldı uçuş başladı Allahın izniyle
Ekrem 1 yıl önce
Oğlu Erkam abide gelecekmi acaba,o da bizim kahvenin açılışını yapardı.2 parti oyun yapar gönderirdik kardeşimizi
Aydın 1 yıl önce
Bedava işler
Durum 1 yıl önce
Son başbakan değil çünkü atama ile geldi kazandığı bir seçim yok ak parti gölgesinde oldu ne olduysa İstanbulun kaybedilme sebebi benim hafızamda hep öyle kalacak
Hakiki düzceli 1 yıl önce
Yahu bu kadar cokmu önemli bizce asıl düzceliler nerde bu kadar yalakalı olmayın biz gerçek düzceliyiz ve düzceliye destek için varız
Yeni Sayımız