banner851

banner614

ŞUBESİ EL DEĞİŞTİRDİ

Bolu Dağı'ndaki ünlü et lokantası "İsmail'in Yeri"nin TEM Otoyolu Hendek mevkiindeki şubesi 15 Temmuz'dan sonra FETÖ'cü olduğunun anlaşılması üzerine hemen tabelasını indiren mülk sahibi tarafından lokanta olarak hizmet veriyor. Sahibi yurt dışında olan şirket bir süre önce TMSF'ye devredilmişti.

banner619
Gündem 09.11.2016, 13:47 09.11.2016, 15:20
5348
ŞUBESİ EL DEĞİŞTİRDİ

Düzce'de Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) soruşturması kapsamında Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF)'na devredilen 17 şirket arasında yer alan İsmail'in Yeri Et Lokantası ile ilgili yaşanan gelişmelerden sonra gözler kiracı olarak hizmet verdiği TEM Otoyolu'ndaki şubesine çevrildi. 15 Temmuz'daki hain darbe girişiminden sonra ünlü et lokantasının sahibinin FETÖ'cü olduğunun anlaşılması üzerine tabelasını indiren mülk sahibi yerinde yeni bir lokanta açtı.

Düzce Sulh Ceza Hakimliği tarafından FETÖ/PDY Terör Örgütü'ne finansal destek sağladığı gerekçesiyle daha önce kayyum atanan ve yurt dışında olan sahibi için ise yakalama kararı çıkartılan Bolu Dağı'ndaki "İsmail'in Yeri" et lokantasının şubesinde artık farklı bir lokanta hizmet veriyor. İsmail'in Yeri'nin malzemelerini dışarı çıkartan yer sahibi, söz konusu yere kendi tabelasını asarak, yine et lokantası olarak işletiyor.

Öte yandan TMSF'ye devredilen 17 şirket arasında yer alan ve FETÖ Örgütü'ne maddi kazanç ve finansman desteği sağladığı tespit edilmesi sonucu geçtiğimiz 20 Temmuz'da faaliyeti durdurularak karayollarına bağlantı noktaları kapatılan Bolu Dağı'ndaki "İsmail'in Yeri" adlı lokantanın yerini kiralayan işadamının ise D-100 Karayolu ile bağlantının tekrar açılması için girişimlerini sürdürdüğü öğrenildi. 

Yorumlar (2)
wampir 5 yıl önce
eski işi rüyasında yapar
İLK YORUM 5 yıl önce
HIGHWAY YOLUNUN AÇILMASINA GEREK YOK ZATEN.NE GEREK VAR Kİ.TABANWAY OLARAK İSMİ DEĞİŞTİRİLSİN ON NUMARA OLUR ZANNIMCA...!