banner851

banner614

SÜRÜCÜLER AKICI TRAFİĞE NEDEN OLUYOR

banner619

Kurban Bayramı tatilini İstanbul dışında geçiren vatandaşların dönüş yolculuğu başladı. Sürücüler, Anadolu Otoyolu'nun Düzce ve Bolu kesiminde İstanbul yönünde akıcı trafiğe neden oluyor.

banner846
Gündem 02.08.2020, 13:45 02.08.2020, 17:45
1745
banner844

Anadolu Otoyolu'nun Düzce ve Bolu kesiminde, Kurban Bayramı tatilinden dönen sürücüler, İstanbul yönünde akıcı trafik oluşturuyor. Bayram tatilini İstanbul dışında geçiren bazı vatandaşlar, dönüşe geçti.

İstanbul'a dönüş yapan sürücüler, otoyolun Düzce kesiminde özellikle Sarıçökek, Gümüşova rampaları, Bolu Dağı 1, 2 ve 3 viyadük üzerinde akıcı trafiğe neden oluyor. Ulaşımda aksama gözlenmeyen güzergahta görev yapan trafik ekipleri, sürücüleri takip mesafesini korumaları ve hız yapmamaları konusunda uyarıyor.

Ekipler, dönüş yolculuğunun bayramın sonu günü akşama kadar devam edeceğini, herhangi bir olumsuzluğun yaşanmaması için tedbirlerin alındığını bildirdi. Otoyolun Bolu kesiminde ise Gerede-Karadeniz bağlantı yolu, Yeniçağa ve Köroğlu rampaları, Abant ve Elmalık mevkisi ile Bolu Dağı Tüneli'nde dönüşe geçen tatilciler nedeniyle trafiğin normalin üzerinde olduğu görüldü.

(AA)

Yorumlar (2)
Kris 12 ay önce
Otobüsler bayramda hani ücretsizdi.Haberini yapmıştınız, kaldırılmış. Hep filifotsunuz var ya.
Türkçe nize 12 ay önce
Akici trafik sorunmudur ki neden olsun?
Artik bu kadar mi kötülesti egitim?
kisinin yazdigi yazidan nerdeyse dogum tarihini tahmin edicez.
Akpnin Türkiye ye verdigi zarar en az 50yil, geçmis olsun.
24°
açık