banner851

banner614

TELEKOM MÜDÜRÜ SÖZÜNÜN ARKASINDA

Türk Telekom’un yeraltındaki bakır kablolarının çalınması nedeniyle 2.5 aydır telefon ve internetsiz kalan 6 köyle ilgili yaptığımız haberinden ardından açıklamada bulunan Türk Telekom Müdürü Muzaffer Oktay, “Söz verdiğimiz gibi Kasım ayı sonuna kadar altyapı çalışmalarını tamamlayacağız.” dedi.

banner619
Gündem 23.11.2017, 17:55 23.11.2017, 19:04
3759

Merkeze bağlı, Gürcüçiftlik, Nuhlar, Hecinler, Hasanlar, Nasırlı ve Akyazı Köylerinin 54 gündür telefon ve internet hizmetinden faydalanamadığını dile getirdiğimiz haberin ardından Türk Telekom yetkililerinden konuyla ilgili açıklama geldi. Telefon ve internet hizmetini sağlayan yer altındaki bakır kabloların hırsızlar tarafından çalınmasının köyleri ve kurumu mağdur ettiği belirtildi.

Türk Telekom Müdürü Muzaffer Oktay yaptığı açıklamada yaklaşık 1 ay önce verdikleri sözün arkasında olduklarını vurgulayarak, “Söz verdiğimiz gibi Kasım ayı sonuna kadar altyapı çalışmalarını kesin bitireceğiz. Köylerimizde kademe kademe çalışmalarımız devam ediyor. Hırsızlık olayları nedeniyle hem halk hem de kurum büyük zarara uğruyor. Ancak gerekli çalışmalar kısa sürede tamamlanarak, Aralık ayında gerekli hizmetlerin tekrar verilmesi sağlanacak.” dedi.

Haber: C. ÜSTÜNER 

Yorumlar (15)
sayın yetkililer 4 yıl önce
düzce için de alt yapı olmayan yerlerimiz var. elbette köylerimize de hizmet verin ama düzce merkez de olan yerleri de atlamayın. hastane ilerisi Aziziye tarafı alt yapı yok yeni binalarda bekliyor alt yapının bir an önce bitmesini.
çetin 4 yıl önce
koçyazı mahallesine internet naklini bi türlü yaptıramıyorum yetkililer tarafından sürekli oyalanıyorum .artık kime gideceğimizi bilemiyoruz birileri ilgilenirse seviniriz
hacı ali 4 yıl önce
Cumayerinde internet berbat ödediğimiz bu çağda hergün çalışma var ama hiç değişiklik yok bankaya git internnet çalışmıyor ödediğimiz faturalar bu halka yazık
komşu 4 yıl önce
burdaki çalışanlar ilgilenmiyor bile türk telekom
muharrem 4 yıl önce
telecom bitmiştir 80 li yıllara döndü merkezde caddenin sağında hat var solunda yok. fiberi geçtik telefon için hat alamıyoruz.
ramazan 4 yıl önce
müdür bey şıralıga taşındık 3 ay oldu dilek çe verdik ses seda yok çalıştığınız birim deki çalışan bana akıl veriyo çep kullanın diye yok biz bilmiyoduk kafasını omasanın altına sokmam lazımdı ama bizeyakışmaz açık adresim 5622 sok no4
hyzc 4 yıl önce
Hala Düzce Merkez Koçyazı Mahallesinin bir parçası 2263 sokak ve yanındaki bir kaç sokakta bile telekom altyapısı yok, iki yıl önce bir kaç defa müracaat ettik hala gelecekler demek ki basının haber yapması gerekiyor.
Nermin 4 yıl önce
Darıcı mahallesine de alt yapı istiyoruz
nermin hanım. 4 yıl önce
durun Allah aşkına zaten zor zahmet asfalt yapıldı.tekrar kazmasınlar aksi halde 'DARICI MAHALLESİNE' asfalt istiyoruz diye buradan yorum yapmak zorunda kalacaksınız
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın