banner851

banner614

“TERÖR ÖRGÜTÜ DİLİYLE SAÇMALADI”

banner619

Partisinin grup toplantısında Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’a sert sözlerle yüklenen İYİ Parti Lideri Meral Akşener’e bir tepki de AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin’den geldi. Genel başkana yakışmayan sözler sarf etmekle eleştirdiği Akşener’in terör örgütü PKK’nın dilini kullandığını savunan Keskin, İYİ Parti liderinin Erdoğan’ı hedef alan yorumlarını ‘Saçmalık’ olarak özetledi.

banner846
Gündem 18.05.2021, 17:04 18.05.2021, 18:20
923
banner844

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in partisinin grup toplantısında yaptığı konuşmada, İsrail Cumhurbaşkanı Netanyahu ile Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı birbirine benzetmesinin yankıları sürüyor. AK Parti’yi ayaklandıran “İsrail Cumhurbaşkanı Netanyahu bir anlamda Erdoğan’ın İsrailli versiyonu” yorumu Akşener’in eleştiri bombardımanına tutulmasına neden olurken, AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin de bu ağır söylemlere sessiz kalmadı. Partiden yapılan yazılı açıklamaya göre, İl Başkanı Keskin, terör örgütü diliyle konuşmakla itham ettiği Akşener’i şu ifadelerle eleştirdi:

“İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in, tüm dünya mazlumlarının umudu olan Cumhurbaşkanımız hakkındaki sarf ettiği sözler bir siyasi parti genel başkanına asla yakışmayan, PKK ve siyasi kolu HDP'nin sıkça kullanmış olduğu dildir. Bu çirkin üslup, terör örgütlerinin siyasi uzantılarıyla ittifak çukuruna düşen birinin saçmalıklarından fazlası değildir!

Siyasette eleştiri, muhalefet olmanın doğasında elbette vardır. Ancak, Filistin davasının en büyük savunucusu olan Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ı ucuz kürsü şovlarına alet edenler siyasetin bu olmadığını bilemeyecek kadar mı acizler? Terör devleti İsrail'in mazlum ve mağdur Filistinli kardeşlerimize yönelik uyguladığı zulüm karşında ilk günden itibaren büyük çaba gösteren Sayın Cumhurbaşkanımızı anlamak için tüm dünya mazlumlarının gönüllerindeki sese kulak vermesi gerektiğini hatırlatırım.”

Yorumlar (7)
d. 3 ay önce
Adamlarin bir siyaset dili gelistirmis diger partilerin hepsine vatan haini terorist diyorlar bu is ileride baska partiler iktidara geldiginde pahaliya patlayabilir insanlari birbirine dusuruyorsunuz Allah goruyor fitne fesat hersey var..
Esnaf 3 ay önce
Mustafa Keskin sen önce aynaya bak birde utanmadan insanların yüzlerine bakıyorsunuz
Yediğiniz çaldığınız ne varsa haram zıkkım olsun inşAllah
Düzceli.. 3 ay önce
PKK dilini nasılda teşhis ediyorsunuz.. Yahu Aponun ikinci kez mektubu devletin ajansında başka usluplamı okundu.. Yada kardeşi devletin TRT sinde hangi uslubu kulandı.. Karşınızda tek bir mikrofon varken şov un ustası sizsiniz..
Düzceli.. 3 ay önce
Tüp yağ kuyruklarını, sebeplerini sorgulamadan ananlar.. Biz Nato üslerini kapayan onurlu TBMM sini de hatırlıyoruz.. Soykırım mı dedi, İsrail mi, vahşet yaptı, Kürecik dahil kapayalım.Zor mu??
Düzceli.. 3 ay önce
Hadi cesaret s,z şov yapmayın, kapatın Kürecik üssünü, devamında Nato üslerini hadi..
Düzceli 3 ay önce
Ya adam haşa peygamber mi halife mi neden eleştiriye kapalı? Siz iyice adamı kutsal biri haline getirdiniz ya
CCC 3 ay önce
bakan adayları cehennemi boyladı ses bunlardan çıkıyo chppkkiyielelei#