banner851

banner614

TERÖRE TEPKİ YÜRÜYÜŞÜ

banner619

Düzcespor taraftar grubu, artan terör olayları ve şehit düşen Mehmetçikler için yürüyüş düzenledi.

banner846
Gündem 19.08.2015, 19:03
7061
TERÖRE TEPKİ YÜRÜYÜŞÜ
banner844
Düzcesporlu taraftarlar tarafından son günlerde yaşanan terör olaylarını protesto etmek ve şehitleri anmak için yürüyüş düzenlendi. Belediye önünde toplanan yaklaşık grup kent merkezinde ellerinde Türk bayraklarıyla yürüyüş yaptı. Düzenlenen 'Teröre Lanet Şehitlere Saygı' yürüyüşüne katılan grup, 'Şehit ruhun göklerde nöbette kanın bayrakta en yükseklerde', '1 ölür bin doğarız' ve 'Seferberlik çıksın' yazılı pankartlar taşıdılar.
 'Şehitler ölmez vatan bölünmez', 'Vatan sana canım feda' sloganları atan gruba vatandaşlarda alkışlarla destek verdiler.
Anıtpark'ta son bulan yürüyüşte şehitler için Türk bayrağı açıldı.  saygı duruşunda bulunarak İstiklal Marşı okundu.. Grup adına basın açıklaması yapan Düzcespor Tribün Lideri Ümit Keleş, Vatanın birlik ve beraberliği için bir araya geldiklerini söyledi.
Konuşmanın ardından grup sloganlar atarak olaysız şekilde dağıldı.

 
Yorumlar (24)
TÜRKOĞLU 6 yıl önce
Aynı davranışı Düzce deki tüm STK lardan oluşan ve halkında desteğini alarak bekliyoruz hemde ACİLEN. Artık yeter demenin zamanı. Hep birlikte haykıralım, bayrağımızı dalgalandıralım. TEK MİLLET, TEK DEVLET
.... 6 yıl önce
Ağaçları soranlar Kefenlileride rabia larıda görelim
.... 6 yıl önce
Toma olum sen çakma akp lisin heralde suçlu olduğunu kabul ettim Hiç diğer partilere çamur atma tüm vebal akp nin
Toma ya 6 yıl önce
Bos muhabbet yapma arkadaş saddet partisine çamur atma boşuna aktrol seni...
Yürüyün bakalım 6 yıl önce
Yürürseniz ne olacak Allah aşkına seçimde yarıdan fazlanız akp ye oy vereceksiniz.
Toma 6 yıl önce
3 tane ağaç için yuruyenler neredeydi CHP MHP. HDP yı meclise soktu onlar neredeydi chp MHP yoktu AKP den çok mhp CHP suçludur. Ha birde saadett partisi.
Hasan Tahsin 6 yıl önce
1-Yürüyüşte kürt varmıydı demek te bölücülüktür. Benim yanımda vardı.Beraber ''Kahrolsun PKK.Türk Kürt kardeştir,Amerika kalleştir''sloganını beraber attık.2-Tertip heyeti bu yürüyüşü yeterince duyurmadı.Önceden basın açıklaması yapabilirdi.
kumaş bu ne dikersiniz b 6 yıl önce
yok o partiden gelmedi yok bu partiden gelmedi demeyin kardeşim.toplasan 350 kişi vardı.omuzu düşük gezme diyarı memlekette vatan için omuz düşüren sayısı 350.abisinin bu kadar iste düzce ....siz hala parti derdinde olun ,çap bu kadar işte....
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
16°
parçalı az bulutlu