banner851

banner614

TOPLAM RAKAM NE KADAR?

banner619

Düzce Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürlüğü, Kaçak Yapılaşmayla Mücadele kapsamında 2015 yılı boyunca 43 kaçak yapı tespit etti.

banner846
Gündem 13.08.2015, 12:03
1171
TOPLAM RAKAM NE KADAR?
banner844
Düzce Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü, Düzce'nin Hava Fotoğrafları Görüntü Alımı İşleminin tamamlandığını açıklamasının ardından; Düzce Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürlüğü’de 2015 yılında kaçak yapı tespit çalışmaları hakkında bilgi verdi. Belediye son yıllarda gelişen sanayi, turizm ve kontrolsüz kentleşmenin oluşturduğu kaçak yapılaşma ile Kaçak Yapı Tespit Ekipleri vasıtasıyla mücadele ediyor.

3194 sayılı İmar Kanunu kapsamında Düzce'de şehirleşmenin daha düzenli gelişmesi amacıyla çalışmalarını yürüten İmar ve Şehircilik Müdürlüğü 2015 yılı boyunca 43 kaçak yapı tespit etti.Düzce Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürlüğü tarafından 2015 yılı boyunca 345 yapıya ise inşaat izni verildi. 2015 yılı boyunca 43 kaçak yapı tespit edildiğini açıklanırken, toplam kaçak yapı sayısı hakkında net bilgi verilmedi.
Yorumlar (6)
??????????????? 6 yıl önce
evime bir çatı yapamadım neden bahsediyorsunuz yahuuuu.imara git iskana git yapı denetime git bu nedir millet gökdelen yaptı .
vatandas 6 yıl önce
iskan almak ısteyene bukadar rampa yapılmasa yapı denetım adı altında mılletın kucagına paslanmasa kımse kacak yapmaz hoş hesabamı vurdun koskoca ak saray kacak YAPILMIŞTA nurı dedenın evden bozma yapısı kacak olsa ne olmasa ne
Düzceli 6 yıl önce
benim sokağımda 8 ev var, 7 si kaçak. bunlardan 3 ü eski ama ikinci katları depremden sonra çıkıldı. siz neden bahsediyorsunuz. diğer ev de benim... imara, iskana verdiğim para ile 1 kat daha çıkardım... ama bu dünya da sürsün süren sefasını.
Kaçak yapı 6 yıl önce
Bi kafenin üç tane tahtasına kafayı takıp söktürüp insanları işinden gücünden eden, çalışanları eylem yapmaya kadar bunaltan ey belediye adam bina yapıyor bina onu görmüyorsun.Yazıklar olsun size
Selim 6 yıl önce
Bise olmaz belediyenin avukati 10 bini cebe indirir.kacak yapiyi yapanida belediyeden cezayi yemis gosterir.yapan da alan da memnun kalir.bu da mizansen degil gercektir.
Aferin 6 yıl önce
Yalan Beyanat vermeyin bari.sadece AĞA köyünde 40dan fazladır...
29°
açık