banner851

banner614

TÜM DÜNYA DÜZCELİ KADINI KONUŞUYOR

İngiltere’de, Düzceli olduğu öğrenilen bir kadın, elindeki Türk Bayrağı’na saldıran PKK’lı teröristlere direnerek, yere atılmasına izin vermedi. Kendisini arayarak övgüler yağdıran Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Sen bu asrın Nene Hatun'usun, Şerife Bacı'sısın” dedi.

banner619
Gündem 18.05.2018, 14:52 19.05.2018, 14:54
8378

İngiltere’de kendisine saldıran PKK yandaşlarına direnen Düzceli Fethiye Üçüncü Kubal hem Türkiye’yi hem de Düzce’yi gururlandırdı.
Olay, İngiltere’nin Londra kentinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın İngiltere ziyaretinde kendisini görebilmek için elinde Türk Bayrağı ile caddeye inen Fethiye Üçüncü Kubal, polisi atlatan PKK yandaşlarının saldırısına uğradı. Üçüncü Kubal, PKK’lı teröristlerin tüm çabalarına rağmen Türk Bayrağı’nı almalarına izin vermedi. İngiliz polisi ise Türk bayrağını yere atmak için vatandaşlara saldıran PKK yandaşlarına müdahale etti.

“PKK'lılar dedikleriniz benim o Şerife Bacıma, Nene Hatun'uma bakın söz geçiremiyor”
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, PKK’lı teröristlerce saldırıya uğrayan Fethiye Üçüncü Kubal’ı arayarak kendisine teşekkür etti.

Erdoğan yaptığı açıklamada, “Bugün kendisini telefonla aradım, tebrik ettim. 'Bu asrın Nene Hatun'usun, Şerife Bacı'sısın.' İşte bu PKK'lılar dedikleriniz benim o Şerife Bacıma, Nene Hatun'uma bakın söz geçiremiyor. O ahlaksız, bir bayana o şekilde saldırdığı halde bayrağı ona teslim etmiyor. Olay bu kadar açık, net" ifadelerini kullandı.

Öte yandan ailesinin Artvin Hopa’dan göç ettiği Üçüncü Kubal’ın Düzce’de doğup büyüdüğü ve bir süredir İngiltere’de yaşadığı öğrenildi.

Haber: Ö.YILMAZ

banner844
Yorumlar (28)
AZİZİYELİ 3 yıl önce
HEMŞİNLİ KADINIDIR HEMŞİNLİLERİ BEĞENMEYENLER SİZLERDE GRUR DUYUN
Yorumcu 3 yıl önce
Bu ulkeyi surekli sag partiler yonetti memleket onlar yizinden bu durumda.örtüyle salvarla cubbeyle sarıkla ulje biuere varmaz
Yorumcu 3 yıl önce
Örtülü olmasa yapmazmiydi bu yaptigini.Biktik sizin şu örtü muhabbetinizden.Millet uzay caginda biz hala örtü diyoruz.Örtüyü ozendirmelerinin sebebi ulkeyi afganistana benzetmek.cumhuriyeti ortuyle yikmak.
Hamsi beyinli 3 yıl önce
Vatan ne Türkiye’dir Türklere ne Türkistan; vatan büyük ve müebbet bir ülkedir: Turan
Kabalakli 3 yıl önce
Köy reklamı yapılmıyor bütün köyler hepimizin türk kadını saygılar yakışanı yapmış burası duzce ?????
81 3 yıl önce
Hemşin Köyü Akçakoca / DÜZCE
Reklam kokusu 3 yıl önce
Düzmece gibi geliyo bilemedim adaları geri almadan hiçbi dediklerine inanmıyorum
siz verdiniz adaları 3 yıl önce
ceddimiz ne zahmetlerle aldı.siz bozuk para gibi harcadınız.inönü bile bir yunan adasını görüp yaau bu adalar bukadar yakınmıydı demiştir.sizin devlet adamlarınız buydu.
Duzceli 81x81 mhp li 3 yıl önce
Helal sana bacım bi TURKE yakışanı yapmışsın ellerinden öperiz türk halki olarak
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın