banner851

banner614

“TÜM DÜZENİ DEĞİŞTİRİYORUZ” DEDİ

banner619

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi Özkan Çakır, yeni yönetim olarak TSO’da tüm düzeni değiştireceklerini belirterek, “Projelerimizi yakında ilan edeceğiz.” dedi. Çakır ayrıca mevcut binanın ihtiyaca cevap vermemesi nedeniyle 10 yıldır kazandırılması beklenen yeni hizmet binası inşaatının da başlayacağını müjdeledi. Yeni bina, Hastane Caddesi üzerindeki Düzce TSO’ya ait alanda inşa edilecek.

banner846
Gündem 13.05.2018, 11:31 14.05.2018, 17:27
3940
banner844

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi Özkan Çakır, katıldığı bir programda, odaya ilişkin önemli açıklamalarda bulundu.

“Bunu başarmak istiyoruz”
TSO’da yeni bir beyaz sayfa açıyoruz.” diyen Çakır, açıklamalarını şöyle sürdürdü:

“30 yıldır ilk defa meclis üyesi arkadaşlarımızın oyları ile seçildik. Güzel işler yapacağız. Ben şahsi olarak Özkan Çakır olarak çok güzel programlar yapabileceğimizi, güzel bir enerji oluşturabileceğimize inanıyorum. Yoğun yatırım ve projeler yapıyoruz. Bu projelerimiz Düzceliler de duymaya başlayacak. Gece-gündüz çalışıyoruz ahenk, birlik ve sevgi içerisinde. Biz üyelerimize hizmet için geldik, hizmet için seçildik. İnşallah bu vebalin altından kalkacağız. Komisyon ve komite çalışmaları ile beraber güzel bir sinerji oluştu. Yakında diğer başkanlarımız söyleyecektir ama TSO inşaatımıza başlayacağız. Bunu başarmak istiyoruz. TSO’da tüm düzeni değiştiriyoruz. Projelerimizi yakında ilan edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Haber: C.ÜSTÜNER

Yorumlar (3)
hohoho 3 yıl önce
panık yapmayın o sallar alısırsınız
Bravo 3 yıl önce
Yeni başkan hayırlı olsun Cumayeri buişi değiştirir Amcası yapamadı sen yaparsın inşaAllah
Düzce tso hayal olmasın 3 yıl önce
Sakın hayal olmasın kısır çekişmelere başlarsa düzce tso Düzce'de proje yatırım getirecek çalışmalar hayal olur