banner851

banner614

ÜST GEÇİTLER "İYİLEŞTİRME"YE ALINDI

banner619

Karayolları sorumluluğundaki üst geçitler için Düzce Belediyesi'nin "iyileştirme" talebinde bulunması üzerine harekete geçildi. Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Dr. Cengiz Tuncer'in girişimleri ile şehir merkezinde bulunan ana yol yaya üst geçitlerde bakım-onarım çalışmaları başladı.

banner846
Gündem 14.03.2020, 15:31
2552
ÜST GEÇİTLER "İYİLEŞTİRME"YE ALINDI
banner844

Düzce Belediyesi, Karayolları Genel Müdürlüğü 4. Bölge Müdürlüğü'nün sorumluluğu altında bulunan D-100 ve D-655 ile diğer çevre yolları üzerinde bulunan yaya üst geçitlerinin iyileştirilmesi konusunda talepte bulundu, ekipler vakit kaybetmeden çalışmalara başladı.

Düzce Belediyesi kendi sorumluluk alanlarında yapılacak çalışmaları düzenli şekilde yürütmeye devam ederken şehir merkezinde bulunan ve diğer kurumların sorumluluğunda olan alanlara ilişkin de elinden geleni yapmaya devam ediyor. Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Dr. Cengiz Tuncer'in girişimleri ile Karayolları 4. Bölge Müdürlüğü yetkilileri ile görüşen yetkililer, şehir merkezinde bulunan ana yol yaya üst geçitlerinin iyileştirilmesi amacıyla çalışma başlatılmasını sağladı.

Vatandaşların zaman zaman şikayet ettiği üst geçitlerin bakım ve onarımı Hamidiye Mahallesi üst geçidinde yapılmaya başlanırken çalışmaların aralıksız şekilde diğer yaya üst geçitlerinde devam edeceği bildirildi.

Yorumlar (4)
Düzceli 1 yıl önce
Doktor tıbbın adamısın bırak bu işleri dön hastaneye.Yeminine sadık kal.
ramazan 1 yıl önce
belediye bu karayollarına rica etsin biz bu düzce trafiğini elimize yüzümüze bulaştırdık bide şu işe el atsınlar
Motorcu 1 yıl önce
Üst geçit değil resmen ucube. Bi izmite veya izmire gidinde gözünüz üst geçit görsün
Düzceli 1 yıl önce
Doktor ortalık virüs vakasıyla çalkalanıyor sen asli görevine dönsene hani hipokrat yeminin yalan oldu hastanede faydan olur belki,belediyede işçi,memur ile uğraşıp beddua almak hoşuna gidiyorsa başka.Ha yıkamacılıkta yakışmış orada kal istersen.
25°
kapalı