banner851

banner955

VALİ ATAY'DAN FLAŞ KARAR...

Düzce Valisi Cevdet Atay, uyardı! Karantina kurallarına uymayan vatandaşlar, KYK yurtlarında gözetim altına alınacak. Ayrıca gözetim altında kaldıkları süre zarfı içinde tüm masraflar kendilerinden tahsil edilecek...

Gündem 10.09.2020, 01:11 10.09.2020, 01:31
2944
VALİ ATAY'DAN FLAŞ KARAR...

Korona virüs ile mücadele kapsamında, Düzce Valisi Cevdet Atay başkanlığında, İl Pandemi Kurulu Toplantısı gerçekleştirildi.

Toplantıda, korona virüs salgınıyla mücadele sürecinde yapılan çalışmalar ve bundan sonraki süreçte alınması gereken önlemler görüşüldü.
 

Toplantı sonrasında Düzce Valisi Cevdet Atay, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile karantinaya uymayan kişilerin Kredi Yurtlar Kurumu yurtlarına alınarak karantina sürelerini yurtlarda geçireceğini bildirdi.

Vali Cevdet Atay mesajında “İlimizde, toplum sağlığını hiçe sayarak karantina ihlali yapan vatandaşlarımızı, KYK yurtlarına alarak karantina sürelerinin tamamlanmasını sağlayacağız. Yurtlarda kalma süreleri boyunca oluşan masrafları da kendilerinden tahsil edeceğiz” dedi.

banner844
Yorumlar (10)
E.y. 2 yıl önce
Tek tek insanları nasıl konrol edeceksiniz bir yerlerde sakatlık var komple getiriyorsunuz çıplak ayakla dolaşın virus mirus bir şey kalmaz .
Yasin tunç 2 yıl önce
Rektörün niye üniversitenin %90 bölümlerini uzaktan yaptığını gösteren birşey olmuş kyk yurtları lazım malum... yoksa öğrenci sağlığı felan hikaye. Eğer değilse maaşlarını tam alan tüm öğretim görevlileri hakkı olmayan parayı almasın!!
Adam 2 yıl önce
olmadı başlarınada tasma takın siz devletin kasasını boşaltın sonrada hazine boşalınca gözü milletin cebine dikin öylemi
EyvAllah 2 yıl önce
Ne Alakası Var? Biz Maske Takıp Bütün Kurallara Uyacağız, Adam Karantinada Evinde Durması Gerekirken Hepimizi Riske Atacak ve Yanına Kar Kalacak.. O Zaman Adalet Nerede? Sonuna Kadar Destekliyorum. Hak Eden CEZASINI ÇEKECEKTİR.
Osman 2 yıl önce
Sırtından da sopayı eksik etmeyin.
Resul İnan 2 yıl önce
sosyal devlete bak rol ancak 6 ay sürdü
Asabi 2 yıl önce
Allah Devletimizi başımızdan eksik etmesin inşallah..Devletimiz ne güzel imkan vermiş git evinde karantinası tamamla kimseye bir zararın olmadan otur niye neden dışarı çıkıp da başkalarına zarar veriyorsun.Kul hakkına girer kardeşim lütfen..
2 yıl önce
İşte bu olmazı..
Redkit 2 yıl önce
O zaman neden turizm i cafeleri açtınız okullar kapalı cafeler full çeksin saat beşe kadar denetim beşten sonra serbest değişik bi durum
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
13
açık