banner851

banner614

YENER BEYAZ MASA’YA ALINDI

banner619

AK Parti Akçakoca İlçe Kadın Kolları Yönetim Kurulu Üyesi Songül Yener’in Düzce Belediyesi Basın Birimi'nde görevlendirildiğine ilişkin yaptığımız haberin ardından Düzce Belediyesi, Yener’e yeni görev yeri belirledi. 1.5 aydır Basın ve Halkla İlişkiler şimdiki adıyla İletişim Birimi’nde belediyenin çalışmaları ile ilgili haber yazan Yener’in artık Beyaz Masa’da çalıştığı bildirildi.

banner846
Gündem 01.11.2019, 10:43 01.11.2019, 14:28
4613
banner844

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün basın birimine personel takviyesi yapmasına ilişkin haberimizin ardından Düzce Belediyesi’nden açıklama geldi.
AK Parti Akçakoca İlçe Kadın Kolları Yönetim Kurulu Üyesi Songül Yener’in 1.5 ay önce basın departmanında işbaşı yaptığını gündeme taşıdığımız haberimizde uzun yıllar Akçakoca'da esnaflık yapan ve basın tecrübesi olmadığı öğrenilen Yener'i belediye kadrosuna dahil eden Özlü'nün ayrıca yaklaşık 4 yıldır KOSGEB İl Müdürlüğü'nde çalışan Songül Yener'in eşinin de işe alınmasını sağladığı bilgisini aktardık.
Bunun üzerine haber merkezimize bir bilgilendirme gönderen Düzce Belediyesi, 1.5 aydır belediyenin haberlerini yazdığını bizzat basın birimi personelinden öğrendiğimiz Yener’in Beyaz Masa çalışanı olduğunu bildirdi.
Açıklamada şunlar kaydedildi: “Belediyemiz hizmet birimlerinde  gerçekleştirilen yeni yapılanma ile Beyaz Masa Başkanlık İletisim Ofisi’ne bağlanmıstır. Bahse konu haberde adı geçen Songül Yener İletişim Ofisi bünyesinde faaliyet gösteren Beyaz Masa biriminde çalışmaktadır. Kalıcı Konutlar Hizmet Binamızda faaliyete geçecek olan Beyaz Masa Call Center merkezimizin açılışı ile çalışmalarına burada devam edecektir.”
HABER:S.ÜNSAL

Yorumlar (31)
Torpil 2 yıl önce
BeyaZ masadaki handan hanım da spor bölümü okuyarak mezun olup oraya birden işe başlamıştı zamanında. Belediyenin yarısı torpil. Bunların çoğunun ispatı var zaten. Anne baba adına bakmak bile yeterli.
Vatandaş 2 yıl önce
Sözde halka gösteris yapıyorlar haftada kac gün ise gidecek acaba
Eski akp li 2 yıl önce
Bayram günü, şehirler arası otobüs şoförlüğü yapıp, aynı gün belediyede mesai yapmış gibi evrak imzalatıp iki kat maaş alan garaj amiri olan, işçi fazlalığı var deyip akp kadın kollarını işe alan bir belediye. Ne beklersiniz. Sayıştay duy!!
Ağlamayın 2 yıl önce
Bunlara oy verenler daha çok ağlıyor hayır ne bekliyorsunuz anlamış değilim bile bile lades daha başımıza ne gelecek bekleyelim görelim
sçavuş 2 yıl önce
o verenler, yarın seçim olsa yine aynı şekilde oy verirler. neye oy verdiklerini bilmezler.
.. 2 yıl önce
adama göre is ise göre adam degil devam edin boyle....
ak sakallı 2 yıl önce
faruk bey bu gariban ta akçakocadan gilmiş beyaz masa ak masa telef olur oralarda eniyisi başkan yardimcisı olsun daha iyi saygılar
Rahmi 2 yıl önce
İnsanın adaleti şaşar Allah'ın adaleti şaşmaz gün gelir hesap sorulur haram zıkkım olsun benden çıkan her kuruş.
beyaz - AK 2 yıl önce
daha önce de akçakocadan bir bayan bankamatik memuru olarak belediye şirketinde çalışıyor görünüyordu sonra ortaya çıkınca kocası kızmıştı. açmı kalalım diye.. yiyiin efendiler çatlayın.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
26°
hafif yağmur