banner851

banner614

YENİ GÖZALTI DALGASI

Düzce'de, FETÖ/PDY soruşturmaları kapsamında yeni gözaltılar gerçekleşiyor. Bu kez aralarında mühendis, doktor, öğretmen ve emniyet mensubunun yer aldığı 10 kişi gözaltına alındı.

banner619
Gündem 08.08.2016, 15:24
8867
YENİ GÖZALTI DALGASI

Düzce'de FETÖ/PDY operasyonları hız kesmeden devam ediyor. Düzce Cumhuriyet Başsavcılığı'nın yürüttüğü soruşturmalar kapsamında bu kez aralarında emniyet mensubu, doktor, öğretmen ve mühendisin de yer aldığı 10 kişi gözaltına alındı. Edinilen bilgilere göre; FETÖ Terör Örgütü ile bağlantısı olduğu gerkeçesiyle 4. Sınıf Emniyet Müdürü O.K., Emniyet Amiri R.Ö., Komiser Yardımcıları E.Ç. ve A.A. ile polis memurları M.O.T., M.K. ve A.M., doktor M.Y., öğretmen E.A. ve mühendis S.A. emniyet ekiplerince gözaltına alındı. Yine savcılık talimatıyla şüpheli şahısların ev ve işyerlerinde arama yapan ekiplerin bazı belge ve dokümanlara el koyduğu öğrenildi. Emniyete getirilen şüphelilerin, sorguları devam ediyor.

 

Yorumlar (13)
VATAN EVLEDI DÜZCELİ 5 yıl önce
DEVLET HASTANESİ,ÜNİVERSİTE, ÜNİVERSİTE HASTANEİ, TÜM BELEDİYELER, CEZAEVİ, VALİLİK, MİLLİ EĞİTİM ve BANKALARDA ÇALIŞAN SANKİ BRİLERİ TARAFINDAN KORUNAN HERKESİN BİLDİĞİ FETOCU TERÖR ÖRGÜTÜ MENSUBU VE BUNLARA AYAKÇILIK YAPAN , BUNLARIN YÖNETİMİ ZAMANINDA ÇIKAR SAĞLAYAN , ÇOCUĞUNU EŞİNİ , TANIDIĞINI İŞE ALDIRAN VE BUNLARIN ÇIKARLARI YÜZÜNDEN DEVLET DAİRELERİNİ TALAN EDEN HIRSIZLIK YAPAN FETOCULAR DAHA HALEN SORGULAMA DAHİ YAPILMADI VE İŞLERİNE DEVAM EDİYOR. SORUYORUM SAYIN VALİM BU MÜCADELE BAŞARILI OLABİLİR Mİ? LÜTFEN BASIN BU KONUYU SAYIN ÇOK DEĞERLİ VALİMİZE BİLDİRSİN BU BİR İHBARDIR. VE GEREKEN YAPILMASI MECBURİYETİNDE YOKSA BUNLARIN DAHA HALEN FETOCULARLA SICAK İLİŞKİLER İÇERİSİNDE VE İDARECİLER DE BUNLARI ÇOK İYİ BİLİYOR. BAZILARI MAHKEDE VEYA ONLARIN SUÇLADIKLARI ŞAHISLAR FETOCULAR TARAFINDA HAKSSIZ CEZAEVİNDE YATIYOR. VEBAL ALIRSINIZ.
Diz boyu 5 yıl önce
Ne diz boyu ?
Kul hakkı yeme diz boyu,
devleti zarara uğratma diz boyu,
hırsızlık diz boyu,
riya diz boyu,
vatana ihanet diz boyu,
fuhuş-zina diz boyu,
özel hayatı ihlal diz boyu,
iftira ev toplantılarında masumları infaz diz boyu,
adam kayırma diz boyu,
kafirleri dost edinmek diz boyu,
müslüman halka katliam diz boyu,
cani DEAŞ ve PKK ile işbirliği diz boyu,daha ne kaldı.......
ALLAH'IN YAPMAYINIZ DEDİĞİ HER REZİLLİK PİSLİK ,ZIRVASINDAN ZİRVESİNE DİZ BOYU.
YUKARIDAKİ PİSLİĞE BULAŞANLAR ; BİN KERE BOY ABDESTİ ALSALAR DA TEMİZLENEMEZLER VESSELAM...
tek vatan 5 yıl önce
Allah herkesi bildiği gibi yapsın herksi
allahtan korkun 5 yıl önce
hala fetoşlara aslında şöyleydi böyleydi diye kılıf bulmaya çalışan sözde fetoş olmayan yüksek kimselere hayretle bakıyor bu millet.adamlar bomba koydu vatana daha ne yapması lazım uyanmanız için.benim fetoşum cici senin fetoşun kötü muhabbeti yapanlar.şehitlerin kanının vebalinde boğulursunuz birgün sizde.Allahtan korkun artık
Duzceli 5 yıl önce
Bizler 70 puan andik kpss den onlqr adini soy adini yazip 90 95 aldilar kul hakkina girdiler simdide girsinler bakalim
Hidayet 5 yıl önce
Bismillahirrahmanirrahim. Ve mekeru ve mekerAllah, vAllahü hayrul makirin.''
Onlar tuzak kurdular. Allah da tuzak kurdu. Allah, tuzak kuranların en hayırlısıdır”
İmtihandayız 5 yıl önce
Türk halkının üzerine ateş eden,tankla ezen kafir bozması devşirmelere onların destekçilerine ne yapılsa azdır.Evlatlarınızın ve halkın yüzüne nasıl bakıyorsunuz.Sizde yüz olsa insan içine çıkamazsınız ama sizlerde yüz ne arar...
Vatandaş 5 yıl önce
Gölyakayadaki parelelcileri cumhurbaşkanınamı söyleyelim, gölyakaya neden hala operasyon yapılmadı.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın