CHP Merkez İlçe Başkanlığı yılın son ilçe toplantısını Konsopa Otel’de gerçekleştirildi.  Toplantı ilçe örgütlerinin faaliyetlerini anlatmasıyla başladı. Daha sonra toplantı CHP’nin aday adayları konuşmalarıyla devam etti. Toplantıda ana gündeminde ise 2023 seçimleri ve seçim için yapılması gereken çalışmalar yer aldı.

3b0416ff-da43-4407-9cbf-4d3126dd386b

Toplantıdan sonra konuşan Başkan Cemşit şu açıklamalara yer verdi:

“Ülkemiz için çok önemli bir yıla giriyoruz. Önümüzdeki seçimler sadece partilerin kazanıp kaybedeceği bir seçim olmayacak. Bu seçimde demokrasiyi, hukukun üstünlüğünü, adaleti, refah içinde yaşamak isteyen bir Türkiye’yi oylayacağız. Bu vesile ile yılın son genişletilmiş ilçe toplantısını gerçekleştirdik. Merkez İlçe Başkanım Özcan Dağıstanlı ve yönetim kuruluna çalışmaları için teşekkür ediyorum.

WhatsApp Image 2022-12-30 at 12.51.22

Gerçekleştirdiğimiz toplantıda aday adaylarımızı da dinledik. Şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki Düzce İl ve İlçe Örgütlerinin, aday adaylarımızın, Cumhuriyet Halk Partililerin ortak ve tek hedefi Düzce’den milletvekili çıkarmaktır. Üzerimize düşen bu tarihi görevi başarı ile gerçekleştirmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Aday adaylarımız da yakın zamanda saha çıkacaklar. Örgütümüzle planlı ve koordineli şekilde çalışmalarını gerçekleştirecekler. Hedefimiz Düzce’de bizlere en yüksek oyu getirebilecek 3 aday ile seçimlere girmektir. Düzce için bir sözü olan, Cumhuriyetin değerlerine saygılı, Laik ve Demokratik düzeni savunan, milletimize fayda sağlayacak çalışmaları yapabilecek her yurttaşımıza bu dönemde kapımız açıktır.

2023’te Cumhuriyet Halk Partisi iktidarında Düzce’mizi, Cumhuriyet Halk Partisi milletvekili ile beraber hak ettiği yeri getirmek için mücadelemizi vereceğiz.”