Yerel Seçimlere sayılı günler kala, Düzce Merkez ve İlçelerde seçim heyecanı sürüyor. Adaylar, halka vaatlerini sıralayarak destek talep ederken, son kararı verecek olan halk da gözlemini sürdürüyor.

ASİL VE YEDEK ÜYELER SEÇİLDİ ASİL VE YEDEK ÜYELER SEÇİLDİ

Öncü Haber Ekibi de İlçelerin seçim nabzını tutmak için İlçe İlçe gezmeye devam ediyor.

Bu kapsamda son durağımız Kaynaşlı İlçesi oldu.

Kaynaşlı’da bazı vatandaşlar değişimi savunurken, bazı vatandaşlar Birol Şahin’in bir dönem daha kalmasını istedi.

Kaynaşlılı bir vatandaş: “adayların şanslarını eşit görüyorum. Şu anda bir öngörüde bulunamıyorum. Başa baş gider diye düşünüyorum. Partiler vatandaşların istediği adayları değil kendi istedikleri adayları çıkardılar. Vatandaşa sormadılar.” İfadelerini kullandı.

Erol Durmuş: “Vallahi şu an karışık, muamma. Hiçbir şey belli değil daha. Adayların hiçbirine biz karar vermedik. Kaynaşlı halkı da buna ses çıkarmadı.”

Bir başka vatandaş: “adayların hepsi arkadaşım. O yüzden şu ve ya bu diyemiyorum…”

Yaşar Aydın: “seçim atmosferi çok bozuk. Mevcut Belediye Başkanının yapmadığı hizmetler var. Şov yapıyor adeta. Kazanma olasılığı olan aday bana göre MHP’den Eftal Altundal…”

Yusuf Çelik: “Bana göre en güçlü aday Eftal Altundal. Çünkü bu seçim çalışmalarını mevcut başkanın seçimden önce yapması gerekirdi. Taş değiştirmek hizmet değildir. İnsanların başka ihtiyaçları var, bunları karşılamak lazım.”

Haber – Ahmet Çelik

Kameraman Zeki Aşıkoğlu