Düzce İl Jandarma Komutanlığı, son operasyonunda önemli bir başarı elde etti. 25-30 Mart tarihleri arasında gerçekleştirilen önleyici faaliyetler kapsamında, hırsızlık suçundan aranan ve 19 yıl 1 ay 4 gün kesinleşmiş hapis cezası bulunan M.A.Y. isimli şahıs yakalandı.Whatsapp Image 2024 04 02 At 12.01.34 (1)

Operasyon kapsamında gerçekleştirilen detaylı çalışmalar sonucunda, M.A.Y.'nin yakalanmasına yönelik istihbarat çalışmaları titizlikle yürütüldü. Düzce İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, hırsızlık suçundan aranan şahsı Düzce'de bir noktada tespit ederek başarılı bir operasyonla gözaltına aldı.

Whatsapp Image 2024 04 02 At 12.01.34

YARALANAN ŞAHSIN TEDAVİSİ DEVAM EDİYOR YARALANAN ŞAHSIN TEDAVİSİ DEVAM EDİYOR

Yakalanan şahıs, adli makamlara sevk edildi ve yapılan incelemelerin ardından tutuklanarak Düzce T Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu'na teslim edildi.

Operasyonun ardından yapılan açıklamada, hırsızlık gibi suçların önlenmesi ve suçluların adalet önüne çıkarılması konusundaki kararlılık vurgulandı.

Düzce İl Jandarma Komutanlığı yetkilileri, halkın güvenliği ve huzuru için çalışmalarının aralıksız devam edeceğini belirtti.