Düzce’de yerel seçimler öncesi siyasi arenada rakipleri karşı karşıya getirecek gelişmeler yaşanıyor. Seçim kampanyalarının önemli bir parçası olan afişli propaganda kapsamında şehir merkezinin birçok noktasına merkez adaylarının afişleri asılırken, İYİ Parti adayının afişlerinin sık sık hedef alınması il başkanını açıklama yapmaya itti.

İYİ Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er, Düzce için son derece önem teşkil eden yerel seçim öncesi tüm tarafları sükunet ve huzur içerisinde bir seçim geçirilmesi amacıyla hassasiyetli hareket etmeye çağırdı.

Whatsapp Image 2024 03 05 At 12.04.47 (1)

31 Mart 2024 Pazar günü gerçekleşecek olan yerel seçimler için yaklaşık 7 aydır saha çalışmalarını sürdürdüklerini ifade eden İYİ Parti İl Başkanı Yunus Özay Er, son günlerde İYİ Parti ve partinin Düzce Adayı Mehmet Keleş’in afişlerine ve seçim tanıtım ekipmanlarına sürekli saldırılar yapıldığını belirterek, emniyet güçleri başta olmak üzere tüm yetkilileri göreve davet etti.

“AK PARTİ’NİN İTİRAZI İTTİFAKA ZARAR VERDİ” “AK PARTİ’NİN İTİRAZI İTTİFAKA ZARAR VERDİ”

Whatsapp Image 2024 03 05 At 12.04.47

İl Başkanı Er, açıklamasında, “Demokrasinin en güzel tezahürü olan seçimleri huzur ortamında geçmesi ve adil bir seçim süreci yaşanması en büyük temennimizdir. Biz İYİ Parti teşkilatları olarak elimizden gelen tüm gayreti bu manada gösteriyor, seçimin tüm taraflarını da aynı hassasiyeti göstermesini umuyoruz.” ifadelerini kullandı.