31 Mart yerel seçimleri öncesinde seçim çalışmalarını hız kesmeden sürdüren Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, propaganda sürecinde Düzce’de ayak basmadık yer bırakmıyor. Sivil toplum kuruluşları ve esnaf ziyaretleri gerçekleştiren Özlü, seçmenlere 5 yıllık görev süresinde yaptığı çalışmaları ve yeni dönemde yapacağı projeleri anlattı.

ASİL VE YEDEK ÜYELER SEÇİLDİ ASİL VE YEDEK ÜYELER SEÇİLDİ

 Bu süreçte vatandaşların kendisine ilettiği sorunları ve talepleri de dinleyen Özlü, ‘anında çözüm’ odaklı yaklaşımı ile takdirleri kazandı.

Whatsapp Image 2024 03 20 At 16.23.56 (1)

BİR AKŞAMDA 3 İFTAR SOFRASINA KONUK OLDU

Ramazan ayında da yoğun tempoda seçim çalışmalarına devam eden Özlü, belediye meclis üyesi adayları ile birlikte iftar davetlerine konuk oluyor. İştirak Yapı tarafından düzenlenen iftar davetine katılan Özlü, Düzce Nesibe Aydın Yıldızlar Okulu’nun öğretmenlere yönelik iftar davetine icabet etti. Erguvan Sosyal Tesisleri’ndeki iftar davetinde okul yöneticileri ve öğretmenler ile sohbet eden Özlü, huzurevi sakinlerinin iftar yaptığı Erguvan Kıl Çadırı’na uğramayı da ihmal etmedi. Masaları tek tek gezerek yaşlı vatandaşların halini ve hatırını soran Özlü, kendisinden bir talepleri olup olmadığını da sordu.

Whatsapp Image 2024 03 20 At 16.23.56

Özlü’nün dördüncü durağı ise Hamidiye Mahallesi oldu. Ev toplantısında vatandaşlarla bir araya gelen Özlü, yerel seçimlerde oy kullanırken siyasi görüşlerin bir kenara bırakılmasını isteyerek, adayların siciline, geçmişine, gücüne ve ahlakına bakılması önerisini yineledi.

Whatsapp Image 2024 03 20 At 16.23.55 (1)

Genç seçmenlere ulaşmak amacıyla kafe ziyaretleri de gerçekleştiren Başkan Özlü, Düzce’nin kalkınması ve gelişmesi hedefi doğrultusunda hazırladığı projeleri hayata geçirmek üzere seçmenlerden destek istedi.