Düzce’de kanlı gece… Çıkan iki farklı bıçaklı kavgada iki kişi ağır yaralandı. İlk olay Türkseven Kavşağı mevkiinde bulunan bir lastik tamirhanesinde meydana geldi. Alınan bilgilere göre henüz kimliği tespit edilemeyen kadın kıyafetli bir kişi, işyerine gelerek erkek şahıs Y.A isimli genci bıçakladı. Sol tarafından bıçakladı. Bıçak darbesinin ciğerine isabet etmesi ile ağır yaralanan Y.A, ihbar üzerine olan yerine gelen sağlık ekipleri tarafından ilk müdahalesinin ardından Düzce Atatürk Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Yaralı gencin yoğun bakım ünitesinde tedavisinin devam ettiği öğrenildi.

Vücuduna çok sayıda bıçak darbesi aldı

Bir diğer olay ise Beçiyörükler mevkiinde meydana geldi. İki gurup arasında başlayan sözlü tartışmanın büyüyerek kavgaya dönüşmesi sonrasında karşı grupta bulunan bir kişi R.T isimli gence bıçakla saldırdı. Vücuduna çok sayıda bıçak darbesi alan R.T çıkan olayda ağır yaralandı.

Çevredeki vatandaşların durumu Düzce 112 Acil Çağrı Merkezine bildirmesinin ardından olay yerine çok sayıda polis ve sağlık ekibi sevk edildi. R.T, sağlık ekiplerinin olay yerinde yaptığı ilk tedavisinin ardından Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi Eğitim, Araştırma ve Uygulama Hastanesine kaldırıldı. R.T’nin sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu öğrenildi.

Polis ekipleri savcının talimatıyla her iki olay ile ilgili soruşturma başlattı.

HABER: Savaş ARI