Ziyaret programında Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık’ın yanı sıra, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cemal Aksan, Meclis Başkanı Tanju Acar ve Meclis Üyesi Hasan Mutlu hazır bulundu.

Hacı Hidayet Türkseven Özel Eğitim Uygulama Okulu Müdürü Talha Aydoğan, Tübitak 4008 Özel Gereksinimli Bireylere Yönelik Kapsayıcı Toplum Uygulamaları kapsamında okul tarafından hazırlanan ve Tübitak tarafından desteklenen “Sürdürülebilir Bahçe Temelli Eğitim Uygulamalarının OSB’li Bireylerde ve Onların Ebeveynleri Üzerine Etkilerinin Değerlendirilmesi ve İçerik Oluşturulması” konulu proje ile Düzce’ye önemli bir kazanım sağladıklarını belirtti. Aydoğan, 2 Mayıs tarihinde gerçekleşecek olan açılış programına Düzce Ticaret ve Sanayi Odası yönetimini ve meclisini de davet etti.

Düzce TSO2

Programda konuşan Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, sosyal sorumluluk projelerine önem verdiklerini belirterek, “Özel gereksinimli bireylerimizin eğitim aldığı her kurum çok değerli. Sizlerin bu tür projeler ile bu özel gereksinimli vatandaşlarımız için ürettiğiniz ekstra değerler ise daha da önemli. Biz de Düzce Ticaret ve Sanayi Odası olarak hem özel gereksinimli bireylerimizi hem de siz değerli eğitimcilerimizi destekliyor, çalışmalarınızda başarılar diliyoruz” ifadelerini kullandı.