21 Şubat 1994 yılında Türkiye’nin ilk yerel televizyonlarından biri olarak yayın hayatına başlayan ve kısa sürede Düzce basınının amiral gemisi olan Öncü TV, başarılarla dolu bir yılı daha geride bırakarak, 29'uncu yıldönümünü kutluyor.

DSC_0260

Öncü Televiznonun bu anlamlı gününde Düzce Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İslam Keleş, Yöentim Kurulu Üyeleri Nevzat Cingirt, Mustafa Armutçu, Asu Beşer, Aslıhan Öneç Atik, Çiğdem Korkmaz Diger, Tezcan Solmaz, Tolga Hünkar, Hakan Çakır, Cihat Tutkun ve Gökhan Alkan ziyaret ederek, Öncü Medya Genel Yayın Yönetmeni Sadullah Ünsal’a ‘hayırlı olsun’ dileklerinde bulundular.  

Keleş: “Öncü Televizyonu Düzce basınında önemli bir yere sahip”

DSC_0250 - Kopya

Ziyarette Öncü Haber mikrofonuna düşüncelerini anlatan Düzce Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İslam Keleş “Öncü Medya’nın 29’uncu yıl dönümünü kutluyorum. Kurulduğu günden bugüne kadar Düzce basınında önemli bir yere sahiptir Öncü Medya. Çalışanlarını da kutluyorum, imtiyaz sahibi Faruk Beyi de kutluyorum, nice başarı dolu yıllar diliyorum” dedi.  

Armutçu: “Düzce’nin en eski ve köklü yayın kuruluşu”

DSC_0252

Düzce Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Armutçu’da “Düzce’nin en eski ve en köklü yayın kuruluşu 29’uncu yılı geride bıraktı. Hem bugüne kadar emeği geçenlere ve şuan çalışan arkadaşlara yeni yayın hayatında başarılar diliyorum ve 29’uncu yılını kutluyorum” ifadelerini kullandı.  

Diger: “Yeni yayın yılında başarılar diliyorum”

DSC_0255

Düzce Postası Yazı İşleri Müdürü Çiğdem Korkmaz Diğer ise,  “Öncü TV  Düzce’de ki en eski televizyon bildiğim kadarıyla. Kuruluş yıl dönümüzü kutluyorum ve yayın hayatınızda başarılar diliyorum” ifadelerine yer verdi.

Ziyaret toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

Haber: Savaş ARI