31 Mart Yerel Seçimleri için adım adım sandığa yaklaşılırken, sandıktan zaferle çıkmaya odaklanan adaylar sahada ter dökmeye devam ediyor. Bu süreçte genel merkezin gücünü de arkasına alarak seçmenden destek isteyen Düzce’de seçimin iddialı adayı Mehmet Keleş, Parti Lideri Meral Akşener ile birlikte Düzce sokaklarını arşınladı.

Boyut 4

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener seçim çalışmaları kapsamında Düzce’ye bir ziyaret gerçekleştirdi. Esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Akşener, yerel seçimlerde İYİ Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Mehmet Keleş’e destek istedi.

ASİL VE YEDEK ÜYELER SEÇİLDİ ASİL VE YEDEK ÜYELER SEÇİLDİ

Şehrin kalbi konumundaki Spor Sokak’ta girilmedik dükkan bırakmayan Akşener’e İYİ Parti İl Başkanı Yunus Özay Er ve il teşkilatı da eşlik etti.

Boyut 2-1

Misafiri olduğu esnafla sıcak sohbetinde, Başkan Adayı Keleş için destek isteyen İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, 31 Mart Yerel Seçimleri’nde Düzce’nin geleceği için doğru kararın Mehmet Keleş olduğunu vurguladı.

‘Hayırlı Ramazanlar ve hayırlı işler’ temenni ettiği esnafla sohbetinde Akşener, “Mehmet Keleş’in nasıl bir belediye başkanı olduğunu biliyorsunuz. Düzce halkının yaşam kalitesini arttıracak projeler hazır, şimdi Düzce’nin geleceği için destek zamanı.” dedi.

Boyut 3

Esnaf gezisi sırasında vatandaşlardan yoğun ilgi gören Akşener’e, çiçek ve çeşitli hediyeler takdim edildi.

HABER: Zeki AŞIKOĞLU

KAMERAMAN: Emirhan TÖNGEL