Türkiye’nin yetiştirdiği siyasetçilerden olan TBMM eski başkanı ve Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu (YİK) Üyesi Köksal Toptan, yeğenini evlendirmenin mutluluğunu yaşadı.

Akçakoca ilçesinde bulunan bir otelde düzenlenen görkemli düğün törenine MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu ile Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz’ın yanı sıra, çok sayıda siyasetçi ve davetli katıldı.

Düğün töreninde MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu, Yaşar Umut ve Özge Toptan çiftine, 3 hilal amblemli kutusu içinde, Türk Bayrağı kapaklı Kur’an-ı Kerim hediye etti.

Törende konuşan Cumhurbaşkanlığı YİK Üyesi Köksal Toptan, geçn çifte evlilik ile ilgili tavsiyelerde bulundu. Toptan, “Beyefendiler, sevgili gençler; bu yaşıma gelene kadar belki yüzlerce, belki de binlerce nikah şahitliği yaptım belki ama deniz sahilinde ilk defa yaptım. İnşallah bu hayırlı hayırlı güzel bir başlangıç olur. Siz de deryalar gibi birbirinizi seversiniz, sayarsanız mutluluğu yaşarsınız. 50, 55 yıllık kıdemli bir evli olarak söyleyeceğim yalnızca bir iki cümle; birbirinizi sevin, birbirinize saygı gösterin, birbirinize karşı sabırlı olun. Evlilikler her gün bugünkü gibi olmaz, zaman zaman kavgalar olur, zaman zaman tartışmalar olur. Böyle durumlarda kimisi tartışmayı sürdürmeye gider, kimisi de hava almaya ben çıkayım geleyim der ve sonra gelir özür diler. Bütün güzellikler, bütün iyilikler sizinle beraber olsun, yuvanızı doldursun. Darısı burada bulunan bekârların başına olsun” dedi.