“KİMİ NE ZAMAN, NE ŞEKİLDE ARAYIP SORACAKLARI BELLİ DEĞİL” “KİMİ NE ZAMAN, NE ŞEKİLDE ARAYIP SORACAKLARI BELLİ DEĞİL”

Düzce’de adım atmadık yer bırakmayan Başkan Keleş, gün boyu mahalle ve esnaf ziyaretleri gerçekleştiriyor. 

Whatsapp Image 2024 03 19 At 16.07.37

İYİ Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Mehmet Keleş hemşehrileriyle buluşma çerçevesinde Mamure mahallesinde esnaf ve mahalleliyle bir araya geldi. Belediye sınırlarına yeni katılan Mamure halkının beklentilerini dinleyen Başkan Keleş, belediyecilik tecrübesinden bahsederek “Göreve geldiğimizde Mamure mahallesinin sorunlarını en hızlı çözüme kavuşturacak bilgi ve tecrübeye sahibiz” dedi.

Whatsapp Image 2024 03 19 At 16.07.03

Keleş, Darıcı Mahallesinde İftar Sofrasında

Akşam saatlerinde Darıcı mahallesinde İYİ Parti tarafından kurulan iftar sofrasında mahalle halkı ile birlikte iftar açan Mehmet Keleş, iftar öncesi ve sonrası vatandaşlarla sohbet etti, mahallelinin sorularını cevapladı.

Whatsapp Image 2024 03 19 At 16.07.45

18. Madde uygulamalarından kaynaklanan sorunlarla ilgili bir soru üzerine “Bu kanundan doğan bir zarar ve memnuniyetsizlik varsa gereken yapılır. 7 Yıldır bu şehri yönetenler bu konuda bir arpa boyu yol kat edebilmiş değiller. Göreve geldiğimizde herkesi memnun edecek şekilde çözüme ait formüller bizde mevcut” dedi.

Whatsapp Image 2024 03 19 At 16.07.44

İftar sonrası Azmimilli Yeni camii de kılınan teravih namazı sonrası cemaatle sohbet eden Keleş, parti teşkilatı ile birlikte Beçi bölgesinde Kafe ziyaretlerine gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam etti.