Sağlık Hizmetleri Başkanlığı’nda görevli diş hekimleri tarafından Özel İzle Rehabilitasyon Merkezi’nde eğitim gören öğrencilere ‘Ağız ve Diş Sağlığı Taraması’ yapıldı. Görevli diş hekimleri hastalar, veliler ve öğretmenlere genel anestezi ile yapılan tedaviler ve diş çekimleriyle ilgili bilgilendirmeler yaptı.

Düzce İl Sağlık Müdürlüğü’nün yayınladığı paylaşımda şu ifadeler kullanıldı. “İl Sağlık Müdürlüğümüz Sağlık Hizmetleri Başkanlığı’nda görevli diş hekimlerimizce Özel İzle Rehabilitasyon Merkezi’nde eğitim gören öğrencilere ‘Ağız ve Diş Sağlığı Taraması’ gerçekleştirildi. Yapılan diş taraması sonrası diş hekimlerimizce ilimiz Düzce Ağız ve Diş Hastanemizde engelli hastalarımıza sunduğu hizmetler hakkında ve hastanemiz bünyesinde yapabildiğimiz genel anestezi altında yapılan tedaviler ve diş çekimleri ile alakalı bilgilendirmeler hastalarımız, veliler ve öğretmenlerimize yapılmıştır.

‘KOVANDA BAL YIĞILCA DA HAYAT VAR’  PROJESİ TANILDI ‘KOVANDA BAL YIĞILCA DA HAYAT VAR’ PROJESİ TANILDI

Bizlere gösterdikleri ilgi ve nazik ev sahiplikleri için rehabilitasyon merkezi yönetici, öğretmen ve çalışanlarına teşekkür eder sağlıklı günler mutlu gülüşler dileriz."