Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nedim Sözbir başkanlığında toplanan Düzce Üniversitesi yöneticileri, yardımcı hizmetleri yürüten personelin istek ve önerilerini dinledi.

5 (8)

Mehmet Akif Ersoy Eğitim ve Kültür Merkezi İstiklal Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen etkinliğe; Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nedim Sözbir ile birlikte Rektör Yardımcıları Prof. Dr. İlhan Genç ve Prof. Dr. Abdullah Taşkesen, Genel Sekreter Nihat Yıldız, Sağlık Kültür Daire Başkanı Tahir Güney, İdari ve Mali İşler Başkanı Mehmet Aygan ile Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanı Sertaç Erdağı katıldı.

4 (14)

Programın açılış konuşmasını yapan Düzce Üniversitesi Genel Sekreteri Nihat Yıldız, personellerle bir araya gelmekten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Düzce Üniversitesi çalışanlarıyla birlikte büyük ve güçlü bir aile olduğunu ifade etti. Toplantının verimli geçmesi temennisinde bulunan Yıldız, başarı dilekleri ile konuşmasını sonlandırdı.

SORUN VE TALEPLERE KULAK VERİLDİ

Gerçekleştirilen açılış konuşmasından sonra personelin istek ve önerilerini dinleyen Rektör Prof. Dr. Nedim Sözbir, isteyen herkese söz hakkı vererek, çalışanların karşılaştığı sorunları kendilerinden öğrendi. Rektör Sözbir, kendilerine iletilen her istek ve önerinin, birlikte yönetme konusunda kendilerine yol gösterici olduğunu; akademisyeni, personeli ve öğrencisiyle Düzce Üniversitesi’ni katılımcı bir anlayış ve iş birliği içerisinde yönetmeye önem ve öncelik verdiklerini ifade etti.

"İŞİNİZİ ŞEVKLE YAPIN"

Yaklaşık bir buçuk saat süren toplantı sonunda kısa bir değerlendirme konuşması yapan Prof. Dr. Nedim Sözbir, Düzce Üniversitesi çalışanlarının önemli olduğunu ve herkesin tek tek isteklerinin değerlendirilerek, huzurlu bir aile ortamı içerisinde çalışmalarının sağlanacağını söyledi. Herkesin işini bilerek ve şevkle yapması tavsiyesinde bulunan Prof. Dr. Sözbir, çalışanların kendi takibini kendilerinin yapmasını, eğer kendileri yaptığı işten memnun kalırlarsa, gönül rahatlığı ile mutlu bireyler olarak rahat bir uyku uyuyabileceklerinin altını çizdi.