banner851

banner955

5 MEMUR BİRDEN VİRÜSE YAKALANDI

Düzce İl Tapu ve Kadastro Müdürlüğü’nde görevli 5 memurun birden koronavirüse yakalanması nedeniyle tapu işlemleri askıya alındı.

Sağlık & Çevre 11.09.2020, 15:06
6822
5 MEMUR BİRDEN VİRÜSE YAKALANDI

Düzce’de artan koronavirüs vakaları, kamu kurumlarında işleyişi olumsuz etkilemeye devam ediyor. Düzce Belediyesi ve SGK İl Müdürlüğü’nden sonra Düzce İl Tapu ve Kadastro Müdürlüğü de korona ile sarsıldı.

Müdürlükte görevli 5 memurun koronavirüs testinin pozitif çıkması üzerine bugün itibariyle tapu ile ilgili sadece başvuruların alınacağı bildirildi. Evde karantina altında olan çalışanlar nedeniyle kurumda az sayıda personelin kalması üzerine tapu işlemleri ikinci bir duyuruya kadar durduruldu.

Düzce Valiliği içerisinde bulunan müdürlük girişine asılan duyuru yazısında şunlar kaydedildi: “Dikkat! Müdürlüğümüzde COVİD-19 vakaları çıktığından dolayı 11 Eylül 2020 tarihinden itibaren sadece başvuru alınacak olup işlemler yapılmayacaktır. 11 Eylül 2020’den önce başvurusu alınmış ve müdürlüğümüz tarafından işlemleri tamamlanabilmiş ise sadece bu işlemlerin imzası alınacaktır. İlanen duyurulur.”

Yorumlar (2)
Resul İnan 2 yıl önce
covid 9 + miş canım bu bişi yapmaz
Osman 2 yıl önce
Acil şifalar. Maske, mesafe, hijyen... Yoksa da bak böyle. Düzceli hiç mi ibret almaz?
13
açık