banner851

banner614

ÇALIŞMALAR GECE BOYU DEVAM ETTİ

Düzce Belediyesi, Koronavirüs salgınında artan vaka sayılarının ardından başladığı dezenfekte çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Belediye ekipleri, özellikle toplu kullanım alanlarında çalışmalarını sürdürüyor.

banner619
Sağlık & Çevre 10.12.2020, 11:30
533
ÇALIŞMALAR GECE BOYU DEVAM ETTİ

Tüm dünyada etkisini sürdüren ve küresel çapta büyük bir tehdit haline gelen Koronavirüs (Covid-19) salgınında Düzce’de artan vaka sayıları tehlikeli boyutlarda seyrediyor. Düzce’de toplam vaka sayısı 20 binin üzerine çıkarken, Düzce Belediyesi de salgınla mücadele çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Belediye ekipleri tarafından, özellikle kent merkezindeki işlek cadde ve sokaklar başta olmak üzere toplu kullanım alanlarında başlatılan dezenfekte çalışmalarına dün gece saatlerinde de devam etti.  

Ekipler Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi Poliklinik ve Acil Servis, Konuralp Çarşı İçi Caddesi, Düzce Belediyesi Ek Hizmet Binası, Fevzi Çakmak Mahallesi Bolu Caddesi, Düzce İl Emniyet Müdürlüğü, Düzce Şehirlerarası Otobüs Terminali ile otobüs duraklarında dezenfeksiyon çalışması yaptı.

Gece boyu devam eden çalışmaları, Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Cengiz Tuncer yakından takip etti.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (3)
Y.b 10 ay önce
Belediyemiz çok vizyon sahibi görmek isteyenler istanbul caddesine baksın örnek bi cadde oldu bisiklet yolunun üzerine yama ileri görüşlülüğün simgesi medeniyetin anahtari olmuş :)
UFUK 10 ay önce
Abi bu nedir yahu.. virüs bu sinek mi Allah aşkına bırakın bu israf işlerini.. gece ilaçladın sabah sığır tük.rdü :):):) Reklam kokan hareketler ama kimse yemez bu devirde.. Bu işlere harcayacağınız paraları fakire fukaraya verin.. Onların duası ile Allahım kurtarır bizi bu beladan.
Düzceli 10 ay önce
Bırakın şu reklam işini işinizi hakkaniyetli yapın,konutlarda 14. Bölgede pandemi başladığı günden bugüne iki sefer sözde maske diyelim dağıttılar başka hizmet görmüyoruz.