banner851

banner955

“SAĞLIK İÇİN HEPİMİZ İÇİN”

Düzce Valiliği’nin koordinasyonunda Korona virüs ile mücadele kapsamında il genelinde halkın yoğun olarak bulunduğu bölgelerde denetim gerçekleştirildi.

Sağlık & Çevre 10.09.2020, 09:11 10.09.2020, 16:05
3511
“SAĞLIK İÇİN HEPİMİZ İÇİN”

İçişleri Bakanlığı tarafından ‘sağlık için hepimiz için’ sloganı ile başlatılan Korona virüs denetimleri Düzce’de aralıksız bir şekilde devam ediyor.

İl protokol üyelerinin katılımı ile düzenli bir şekilde sürdürülen denetimler vatandaşların yoğun olduğu bölgede Düzce İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz ve İl Jandarma Alay Komutanı Albay Mustafa Çetinkaya’nın katılımı ile gerçekleştirildi.

112, Emniyet ve zabıta personellerinin katılığı denetimde vatandaşlara ve esnaflara maske dağıtımı gerçekleştirilirken, korona virüs tedbirleri hakkında da bilgilendirmelerde bulunuldu.  

Haber: İHA

Yorumlar (2)
vatandaş 2 yıl önce
Fotoğraf ronesans tablosu gibi, adamı uyar da maskesini tam kapatsın yahu kağıdı vereceğine. Şu maskelerin kullanımı hakkında ciddi uyarılar yapılması gerekiyor, bunu dikkate alın sayın yetkililer
Osman 2 yıl önce
Tedbirsize, önlemi kasten gevşetene, karantinadan kaçana zerre müsamaha, acıma göstermeyin. Bunlar basit dangalak değil, insanların canına kastediyor. Ona göre muamele etmek gerekir.
13
açık