banner851

banner955

YENİ BAŞHEKİM BELLİ OLDU

Sağlıkta baş gösteren sıkıntıların ardından istifa ile boşalan Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Başhekimliği'ne atama yapıldı. Yeni başhekim Akçakoca Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Hamid Özmen oldu. Akçakoca Devlet Hastanesi Başhekimliği'ne ise Düzce Atatürk Devlet Hastanesi'nin eski başhekimi Ahmet Zengin atandı.

Sağlık & Çevre 29.01.2019, 10:08 30.01.2019, 11:33
4553

Akçakoca Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Hamid Özmen ile aynı hastanede görevli eşi İç Hastalıkları Uzmanı Esma Özmen’in tayinleri çıktığı öğrenildi.

 

Dört buçuk yıldır Akçakoca Devlet Hastanesi'nde görev yapan başarılı ve özverili çalışmaları ile Akçakoca kamuoyunun takdirini ve sevgisini kazanan İç Hastalıkları Uzmanı Esma Özmen, Bolu İzzet Baysal Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi'ne atanırken, eşi Üroloji Hekimi olan ve 3 yıla yakın hastane başhekimliği görevinde bulunan Başhekim Op. Dr. Hamid Özmen Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Başhekimliği'ne atandı.
 
Akçakoca Devlet Hastanesi Başhekimliği'ne de Düze Atatürk Devlet Hastanesi'nin eski başhekimi  Genel Cerrah Ahmet Zengin’in atandığı bilgisine ulaşıldı.

 

Bilindiği gibi son aylarda sağlıkta artan sıkıntı ve şikayetler üzerine harekete geçen Sağlık Bakanlığı'nın talimatları doğrultusunda ilk olarak Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Bülent Gülerkaya ve yardımcısı istifa etmiş, çok geçmeden İl Sağlık Müdürü Opr. Dr. İbrahim Özcan da görevinden ayrılmıştı.

Haber: C.ÜSTÜNER


Artı Yerel Medya'yı smart televizyon ve telefonlarınıza indirmeyi unutmayın.

Web'den izlemek için TIKLAYINIZ 

Android için TIKLAYINIZ

İOS için TIKLAYINIZ 
 

 

Yorumlar (45)
fazıl öztürk 4 yıl önce
Akçakocadan gittikleri iyi oldu nefes alır akçakocamız
semih şahin 4 yıl önce
Bu soda şişesi kırılması olayını düzcede duymayan kalmadı zaten açığa alındı arkadaş dava açıldı haklı olduğu halde kendi yandaş adamlarına iş yaptıramayınca yöneticiler iyi çalışan arkadaşlara yıkıyorlar kalan işleri mobinğ seven bir doktordur kendisi partici yani...
sağlıkçı 4 yıl önce
Bizim sağlık memuru bir arkadaş bu hamit özmenin kafasında soda şişesi kırmış Akçakoca mahkemesi 15000tl para cezası vermiş çocuğu yığılcaya sürmüşler konuda yoğun bakım sertifikası aldığı halde kadın doğuma görevlendirmiş erkek hemşireyi doğum yaptıracaksın diye....enterasan
hacı mesut 4 yıl önce
Ey iman edenler insanlar arasında adalet edin ve işi ehline uzmanına layık olana verin.
hatice1981 4 yıl önce
fizik tedavi ballı yermiş bal tutan parmağını yalar hesabı dahiliye doktorunun ne işi varsa fizik hastanesinde artık
düzceli 4 yıl önce
Ak partinin işe yaramayan yöneticileri kırpıp kırpıp ısıtıp ısıtıp önümüze sunmalarından bıktık artık melih gökçek meclis başkanı olsun...Dalga geçiyorlar liyakatsız adamlar bitirdi zaten bu memleketi.
damla 4 yıl önce
Başhekimim sizi asla unutmayacağız siz her şeyin en iyisine layıksınız.Üstün özelliklerinizi çekemiyorlar.
VATANDAŞ 4 yıl önce
MADEM ESKİYE RAĞBET VAR ESKİ İL SAĞLIK MÜDÜRÜMÜZÜDE GERİ VERİN İBRAHİM BEYİ NE DİYE GÖREVDEN ALDINIZ ...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
21
açık