5 yıllık görev süresinde Düzce’yi ‘eser ve hizmet belediyeciliği’ ile buluşturarak, kalkınma ve gelişme sürecini başlatan Düzce Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü, 31 Mart 2024 Pazar günü yapılacak yerel seçimleri kazanmayı hedefliyor. Ayrıştırmadan toplumun tüm kesimleri ile buluşarak, üzerinde uzun bir süredir çalıştığı yeni dönem projelerini anlatan Özlü, vatandaşlardan 31 Mart seçimleri için destek istiyor.

Whatsapp Image 2024 03 25 At 21.45.17 (1)

Belediye Meclis Üyesi Adayları ile birlikte seçim çalışmalarını yoğun tempoda sürdüren Başkan Özlü, Pazar gününü dolu dolu vatandaşlarla iç içe geçirdi. Düzce’ye kazandırdığı ve her yaştan çocuğa hitap eden 23 Nisan Parkı’nda çocuklar ve aileleri ile bir araya gelen Özlü, vatandaşların hal hatırını sordu. “Benden bir isteğiniz ve arzunuz var mı” sorusunu da yönelten Özlü, özellikle çocuklar tarafından sevgi ile kucaklandı. 23 Nisan Parkı başta olmak üzere hayata geçirdiği projeler için Özlü’ye teşekkürlerini ileten vatandaşlar, “Siz iyi olun yeter, Allah sizi başımızdan eksik etmesin. Desteğimiz sizinle beraber” ifadelerini kullandı.

SEÇİMİ KAYBEDEN YEĞEN, YSK’YA İTİRAZ ETTİ SEÇİMİ KAYBEDEN YEĞEN, YSK’YA İTİRAZ ETTİ

Whatsapp Image 2024 03 25 At 21.45.32

İftar öncesi seçim otobüsü ile mahallelerde seçim turu atarak vatandaşları selamlayan Özlü, çocuklara oyuncak dağıttı. Başkan Özlü, iftarın ardından ise Konuralp’te kafe ziyaretleri gerçekleştirdi, gençlerle ayaküstü sohbet ederek taleplerini diledi.

Whatsapp Image 2024 03 25 At 21.45.16 (1)